ANASAYFA                                            Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M N O  Ö  P  R  S  Ş  T  U  Ü  V  Y Z 

RÜYADA TRAKTÖR GÖRMEKRüyada traktör görmek , işlerinizin yoluna girmesine ve kolaylaşmasına , ilişkilerinizde kontrolü karşı tarafa bırakmaya delalettir.


?Rüyada traktöre binmek , traktör sürmek , ilişkiniz ile yada evliliğiniz ile alakalı bir kararı son kez alıp uygulayacağınıza , ilerleyen zamanlardaki kararları eşinize yada sevgilinize bırakacağınıza delalettir.


?Rüyada başkasının traktör sürdüğünü yada kullandığını görmek , eşinizin , sevgilinizin yada yakın bir arkadaşınızın , çevresindeki bir kişi tarafından yönlendirildiğine ve bu yüzden ilişkinizin kısa süreli sıkıntılar geçireceğine delalettir.


?Rüyada traktör ile tarla sürdğnü gören kişi , çalıştığı işinde uzmanlaşır ve kendi seviyesindeki birçok insanı geride bırakarak , o kişilerin üstü olur.Okuyan bir kişi rüyasında traktör ile tarla sürdüğünü görür ise , bir sınavında yada projede en yüksek notu alır , ev hanımı ise kendine yardımcı tutar , işsiz ise yetkinliklerii aşan bir yerden iş teklifi alır.
 
Rüyada traktörün devrildiğini görmek , eşiniz yada yakın bir arkadaşınızın aldığı bir karar yada yaptığı bir iş nedeni ile çıkmaza girip sizden yardım isteyeceğine delalettir.
 
Traktör devrildiğinde içinde olduğunu görmek , bir yakınınızın borcunu ödemesine yardımcı olmak için , kendiniz için düşündüğünüz bir eşyayı almayı erteleyeceğinize delalettir.


?Rüyada traktör satınalmak evliliğe delalettir. Bekarlar için kendi evliliklerinin yaklaşmasına , evliler için çok sevdikleri bir yakınlarının evlilik kararını duyacaklarına delalettir.


?Rüyada traktör sattığını gören kişi , çok zengin olur. Zenginliğinden faydalanmak isteyen birçok insan etrafına dolar , bu nedenle gerçek dost ve sahte dostlarını seçmekte güçlük çeker.

Rüyada römorkü (kasası) ile birlikte görülen traktör , bolluk ve berekete kavuşmaya , uzun bir süre hiç darda kalınmayacağına delalettir.


Rüyada traktör ile , yük , eşya yada hayvan taşımak , malınızın ve servetinizin katlanarak artacağına , traktör ile insan taşındığını görmek , arkanızda duracak ve sizi kötülüklerden uzak tutacak birçok insan olacağına delalettir.


?Rüyada traktör kazası görmek , güvendiğiniz ve kontrol etmeye bile gerek duymadığınız bir insanın yaptığı hatalardan haberdar edileceğinize delalettir.

         

  


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK KONULAR
 www.tabirdot.com