ANASAYFA                                         Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M N O  Ö  P  R  S  Ş  T  U  Ü  V  Y Z

RÜYADA TREN GARI (İstasyon) GÖRMEK

       Rüyada tren garı görmek yeni başlangıçlara , mevcut çalışmaları tamamlamaya , belirsizlikleri sonuçlandırmaya delalettir. 

 

Rüyada tren garında tren beklediğini görmek , duygusal karşılık beklediğiniz birinden olumlu dönüş alacağınıza delalettir.

 

Tren garında beklediğinizi görüp neden beklediğinizi bilmediğinizi görmek yaptığınız bir işte beklemediğiniz bir sonuç alacağınıza delalettir. 

 

Rüyada tren garında yaşadığınızı görmek , hiçbir konuda kesin kararlar alamadığınıza ve bu yüzden mutsuz olacağınıza delalettir. 

 

Rüyada gördüğünüz tren garı , ne kadar büyük ise , duygusal beklentilerinizin o derece olumlu sonuçlanacağına delalettir.Küçük bir tren garında olduğunuzu görmek , sevdiğiniz kişiden soğuyacağınıza delalettir.

 

Rüyada tren garında gördüğünüz kişiler , mutlu bir ifadeye sahipse , ilişkinizin evlilikle sonuçlanacağına ve yakın zamanda yapılacak düğüne , garda gördüğünüz kişiler kızgın yada üzgün ifadeye sahip iseler iş için çevrenizden uzaklaşacağınıza delalettir.

 

Rüyada görülen gar taştan yapılmış ise , çok sevdiğiniz birisinin size sırt çevireceğine , ahşaptan yapılmış isebir yakınınızla kısa süreli bir dargınlık yaşayıp tekrar barışacağınıza delalettir. 

 

Tren garında koşturan insanlar görmek , sizden tavsiye bekleyen insanlar olacağına ve sizin onlara yol göstereceğinize delalettir. 

 

Rüyada yıkılmış , harap halde görülen tren garı , yaşayacağınız kararsızlıklarla tabir edilir. 

 

Yanmış bir tren garı yada alevler içerisinde bir tren garı görmek , kendinizi ispat edip , kimsenin başaracağınızı düşmediği bir işi sizin alacağınıza delalettir.

 www.tabirdot.com