ANASAYFA                                         Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M N O  Ö  P  R  S  Ş  T  U  Ü  V  Y Z

RÜYADA TREN GÖRMEK

       Rüyada tren görmek , geri kalmışlığa , ilkelliğe , saflığa ve iyi niyete delalettir. 

 

Rüyada görülen tren hareket ediyorsa geri kaldığınız bir konuda kendinizi geliştirmek için katılacağınız eğitimlere delalettir. 

 

Rüyada görülen tren çok uzun ise ve ucu bucağı belli olmuyor ise kendinizi geliştirmeniz gereken konuların çok olduğuna , kısa bir tren görmek ise küçük bir uğraş sonucunda arkadaşlarınızla olan farklarınızı kapatacağınıza delalettir. 

 

Rüyada trenden indiğini görmek , doğru yoldan sapıp insanlara kötülükte bulunacağınıza delalettir. Trenden düşmek kötü niyetli bir arkadaş nedeni ile yanlış davranışlara yöneleceğinize delalettir.

 

Rüyada trenden atladığını , trenden kaçtığını gören kişi , kötü huylu arkadaşlarını ve huylarını terkedip , işlediği günahlar işin tövbe eder.

 

Rüyada görülen tren hareket etmeden öylece duruyor ise çevrenizde , iyi niyetinizle alakalı yapılan konuşmalara delalettir.

 

Rüyada kendini bir tren içerisinde görmek , işiniz ile alakalı bir topluluğa yada yakın çevrenize eğitim vereceğinize delalettir.

 

Rüyada oyuncak tren görmek , kendisini iyi niyetli gösterecek ancak kötü niyetli bir dosta , hilekar bir esnafa , yalancı bir evlada delalettir. 

 

Rüyada görülen kara tren , cahil bir eş e , beyaz tren saf bir eş e , renkli tren ise iyi niyetli bir dost yada yol arkadaşına delalettir. 

 

Rüyada tren kullanmak , şehri terk edip köy yaşamına dönmeye , yada katılacağınız bir piknik yada kır gezisine delalettir.

 

Rüyada tren kazası gören kişi , ailesinden birisinin iyi niyeti nedeni ile dolandırıldığını öğrenir.

 

 

 

 www.tabirdot.com