ANASAYFA                                            Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M N O  Ö  P  R  S  Ş  T  U  Ü  V  Y Z 

RÜYADA TUVALETİNİ YAPMAK GÖRMEK   Rüyada tuveletini yaptığını görmek , kazanca , başarıya , berekete delalettir. 
 
Rüyada büyük tuvaletini yaptığını gören kişi , girdiği bir mücadelede rakiplerinden önce sonuca ulaşıp başarılı olur.
 
 Küçük tuvaletini yaptığını gören kişi , bir işe , çalışmaya , yada sınava erkenden hazırlanmaya başlayıp , rakiplerinden daha başarılı sonuçlar elde eder. 
 
Rüyada tuvaletini yapmakta zorluk çekmek , yada yapamadığını görmek katılacağınız bir görüşmeye geç kalacağınıza ve bu nedenle maddi zarara uğrayacağınıza delalettir.
 
Rüyada tuvaletini altına yaptığını görmek , yapmaktan zevk duyduğunuz bir uğraşınızı , iş haline getirip , tahmin edemeyeceğiniz kadar kazanç sağlamaya delalettir.
 
Rüyasında herkesin gözü önünde tuvaletini yaptığını gören kişi , herkese yararlı olacak bir hizmette bulunup çevresinden övgü kazanır.
 
Rüyasında denizin , gölün , havuzun yada bir su birikintisinin içerisinde tuvaletini yaptığını görmek , hanenizde nimetin bol olacağına delalettir.

Rüyasında büyük tuvaletini yaparken başka bir nesne yada hayvan çıkardığınızı görmek , düzenli gelirinizden daha fazla olacak yeni bir düzenli kazanca işarettir. 
 
Rüyada tuvaletini yaparken gaz çıkarmak , çok sesli ise başarınızın herkes tarafından takdir göreceğine , sessiz gaz çıkarmak ise başarınızın sadece aile ve akrabalarınız tarafından takdir edileceğine delalettir. 
 
Rüyada tuvaletini evin ortasında yaptığını gören kişi , sahip olduğu bir  sanatı , bir yeteneği ailesinden bir birey ile paylaşıp ona destek verir.

         

  


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK KONULAR
 www.tabirdot.com