ANASAYFA                                         Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M N O  Ö  P  R  S  Ş  T  U  Ü  V  Y Z

RÜYADA  ÜNLÜ GÖRMEK

       Rüyada ünlü bir kimseyi görmek , hayvan beslemeye , bir yoksula sahip çıkmaya , korumaya ve korunmaya delalettir. 

 

Rüyada görülen ünlü kişinin yaptığı işi ne ise , sizin o konuda eksik olduğunuza ve desteklenmeye ihtiyacınız olduğuna delalettir.

 

Ünlü bir futbolcu görmek sağlıkla alakalı eksiklere , ünlü bir avukat görmek kanun ve nizamlarla alakalı eksiklerinize , ünlü bir din adamı görmek manevi eksikliklerinize delalet eder. 

 

Rüyada ünlü biriyle evlenmek , evcil bir hayvan alıp besleyeceğinize delalettir. 

 

Rüyada ünlü bir ses sanatçısı görmek bir yakınınızdan evcil bir hayvan hediye alacağınıza , ünlü ses sanatçısı ile şarkı söylediğinizi görmek , sokağınızda yada evinizin civarında yaşayan bir hayvanı evinizde besleyeceğinize delalettir.

 

Rüyada ünlü biriyle yemek yediğini gören kişi , ihtiyaç sahibi bir kimsenin karnını doyurup hayır duası alır. 

 

Rüyada ünlü birisi ile önceden tanışık olduğunuzu ve samimi davrandığınızı görmek , daha önceden yoksul olan bir yakınınızın durumunu düzeltip , size teşekkür için bir hediye vereceğine delalettir. 

 

Rüyada ünlü biriyle tanışmaya çalıştığınızı yada yeni tanıştığınızı görmek , sizi koruma maksatlı yakınınızda duran bir yakınınızın gerçekte duygusal nedenlerle size yakın olduğunu öğreneceğinize yorumlanır. 

 

Rüyada ünlü birini televizyonda görmek , davranışlarınız nedeni ile ailenizin sizinle alakalı endişeleri olduğuna , gazete ve dergilerde ünlü birini görmek , sizin için endişelenen arkadaşlarınız olduğuna delalettir. 

 

Rüyada ünlü bir kişi ile röpörtaj yaptığını görmek güç ve nam sahibi bir yakınınızdan destek görüp , onun sayesinde yüksek yerlere geleceğinize delaletttir.

 

 www.tabirdot.com