ANASAYFA                                         Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M N O  Ö  P  R  S  Ş  T  U  Ü  V  Y Z

RÜYADA VAJİNA GÖRMEK

       Rüyada vajina görmek , paraya , maddi kazanca , para biriktirmeye delalattir.

Rüyada cinsel ilişki sırasında kadının cinsel organını görmek , maddi açıdan değerli bir hediye alacağınıza delalettir.

Rüyada nikah düşmeyen bir yakınının , ailesinden bir kadının cinsel organını görmek , ailenizin sizin için yapacağı bir yatırıma delalettir.

Rüyada vajinada kan görmek , zararlı bir alışkanlığınıza harcadığınız parayı biriktirmeye başlayacağınıza delalettir.


Rüyada vajinadan akıntı geldiğini görmek , zararlı bir alışkanlığınızı maddi bir kazanca dönüştüreceğinize delalettir.

 

Rüyada vajina öpmek , çıkarınız için sevmediğiniz bir insana güzel söz söyleyeceğinize ancak bu durumdan rahatsızlık hissedeceğinize delalettir.Kendi vajinasının başkası tarafından öpüldüğünü görmek çıkarları için size iltifat edecek insanlara delalettir. 

Rüyada vajinada yara görmek , beklenmedik bir yerden gelecek paraya ve bu para nedeni ile çevrenizde bulunacak sahte dostlara delalettir.
 

Rüyada görülen vajina üzerindeki kıllar , kılların sayısı nispetince çıkarları için yanınızda bulunan sahte dostlarla tabir edilir.Görülen kılların uzunluğu ve çokluğu bu sahte dostlardan kurtulmanızın zor olacağına , kısa ve seyrek olması ise sahte dostlarınızdan kısa zamanda ve kolayca kurtulacağınıza delalettir.

Rüyada kendi yada bir başkasının vajinasını temizlemek , biriktirdiği bir para ile sevdiği bir insana hediye almaya delalettir.

Rüyada kendi vajinasına dokunan kişi bir yakınından hediye alır , bundan haz aldığını hisseder ise hediye olarak ziynet eşyası alır.

Rüyada vajinaya dokunmak ve ellemek , cesraret edemediği bir yatırım için bir dostudan destek alıp , uzun vadede mülk sahibi olmaya delalettir.

 

Benzer Rüyalar : Cinsel İlişki

 

 

 www.tabirdot.com