ANASAYFA                                         Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M N O  Ö  P  R  S  Ş  T  U  Ü  V  Y Z

RÜYADA VOLKAN GÖRMEK

    Rüyada volkan görmek , yeni bir iş yada ilişkinin eşiğinde olduğunuza delalet eder.

Rüyada volkanın patlaması , yeni iş yada ilişkinizde çok mutlu olacağınıza delalettir. Volkanın çok uzakta olduğunu ve patladığını görüyor iseniz , bu sorunsuz bir iş yada mutlu olacağınız bir ilişkiye başlayacağınıza işarettir.

Rüyada volkanın çıkardığı gürültü , yeni işinizde kısa sürede söz sahibi bir konuma yükseleceğinize , girdiğiniz bir ortamda saygı göreceğinize delalet eder. Volkanın gürültüsünün yüksek olması , yaptığınız işlerde bıraktığınız etkinin büyük olacağının işaretidir.

Rüyada volkan patlarken yakında olduğunuzu , yerin sarsıldığını , üzerinize lavların geldiğini , tehlikeli bir durumda olduğunuzu görüyor iseniz , ilişkiniz ile alakalı tahammülsüzlüklerin başlayacağına , eşinizin davranışlarının sizi ondan soğutacağına delalettir.

Rüyada duman çıkaran , gökyüzünü koyulaştıran volkan görmek , bir süre en yakınlarınızdan dahi saklayacağınız bir ilişki yaşayacağınıza delalettir. 

Rüyada volkan lavı ile çevrenin kaplandığını görmek , çok büyük risklerle dolu bir yola çıkacağınıza , bu yoldan yorgun ancak mutlu ve daha varlıklı olarak döneceğinize delalettir. 


 

Rüyada görülen lavlar ne kadar kor halinde ve yakıcı görünüyor ise o kadar çok hayra delalet eder. Lavların yuttuğu arabalar , evler , tarlalar , mal ve mülk konusunda sahip olacaklarınızın nispetine işarettir.

Rüyada volkandan kaçmak , kötü niyetli insanları fark edip , bu insanlara sezdirmeden yanlarından uzaklaşıp , katıldığınız ortamları değiştireceğinizin işaretidir. Volkandan kaçan insanlar görmek , daha önce sizin yerinize başka insanları tercih edenlerin pişmanlık duyarak size geleceklerine, sizden af dileyeceklerine delalettir.

Rüyada volkandan kaçan hayvanlar görmek , size kalan bir miras konusunda akrabalarınızın sıkıntı çıkaracağına , unuttuğunuz yada önemsemediğiniz bir borcu size hatırlatacak alacaklıya delalettir.

 

  

 

 www.tabirdot.com