ANASAYFA                                         Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M N O  Ö  P  R  S  Ş  T  U  Ü  V  Y Z

RÜYADA YANGIN GÖRMEK

       Rüyada yangın görmek affetmek , bağışlamak olarak tabir edilir.


Rüyada yangın söndürmek eşinin yaptığı bir hatayı affetmeye , yangını su ile söndürmek kendinden fedakarlık edip affetmeye , toprak ile söndürmek diyetini ödettirip affetmeye delalettir.

 

Yangını söndürmeyecek hatta alevlendirecek birşeyle söndürmeye çalışmak , affettiğiniz birinin aynı hatayı tekrar yapacağına delalettir.


Rüyada yangından kaçmak bir hatanızın görmezden gelineceği şeklinde yorumlanır.


Yangın çıkartmak çözdüğünüz bir konu hakkında tekrardan sıkıntı yaşayacağınıza ancak bu sıkıntının geçici bir süre sizi rahatsız edeceğine delalettir

 

Evinin , arabasının yada bir eşyasının yandığını gören kişi , bu yanan şeyleri yenisi ile değiştirecektir.


Yangında birisininin yada birilerinin içeride kaldığını ve onları kurtaramadığını gören kişi , o kişiler tarafından yaptığı bir hata nedeni ile affedilir.


Rüyasında yangından birilerini kurtardığını gören kişi , iş veya okul hayatında kötü giden bir durum var ise biraz gayret göstererek bu durumdan kurtulur.

 

Rüyasında yanan bir orman gören kişi affedilmeyecek bir günah işler , yangın sırasında ağaçların devrildiğini , insanların ve hayvanların kaçıştıklarını görürse bu günahından tövbe eder.


Denizin , suyun , gölün yandığını gören kişi hiç beklemediği bir dostu tarafından büyük bir hatası konusunda affedilir.


Yangına hükmetmek , azaltıp arttırdığını görmek ise bundan sonraki yaşamında manevi şlerle uğraşığ huzura erileceği şeklinde yorumlanır.


Yangın hiçbirşeyi yakamadığını , zarar vermediğini görmek üzerinize atılacak bir iftiranın , çevrenizce kabul görmeyip , insanların sizin masum olduğunuza inanacağına delalettir.

 

 

 www.tabirdot.com