ANASAYFA                                         Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M N O  Ö  P  R  S  Ş  T  U  Ü  V  Y Z

RÜYADA YARASA GÖRMEK

    Rüyada yarasa görmek , farklı bir çözüm bulmaya , seçenekleri değerlendirmeye , farklı insanlarla tanışmaya delalettir.

Rüyada yarasa görmek , yarasanın sağa sola dengesiz bir şekilde uçtuğunu görmek , istemediğiniz ancak bir türlü terk edemediğiniz bir kişi yada alışkanlığı bırakmak için kendinize geçerli bahane bulacağınıza delalettir.

Rüyada yarasaların sayıca çok fazla olması , toplu halde uçması yada bir yerde toplanmaları , tehlikeli ve kötü ortamlara bile korkmadan cesaretle girip çıkabileceğinize , yaşam tarzınızı kökten değiştireceğinize delalettir.

Rüyada yarasa öldürmek , bir kişinin övgüsünü almak yada ilgisini çekmek için , birçok insanın kalbini kıracağınıza , daha sonra yaptığınız bu davranışlar için pişman olacağınıza delalettir. Ölü yarasa yada yarasalar görmek , yaptığınız iyiliklere karşı nankörlük edecek bir kimseye delalet eder.

Rüyada yarasanın ısırdığını , saldırdığını görmek , sizi ısırıyor ise , gözünüzü açacak , göremediğiniz bir konuya dikkatinizi çekecek bir dosta , yarasa başkasını ısırıyor yada başkasına saldırıyor ise , size yük olan bir görevin bir başkasına verileceğine delalettir.

Rüyada yarasa yuvası görmek , kötü bir huy edineceğinize , yarasa yuvası evin herhangi bir yerinde ise , bu kötü huyunuzun ailenizi de olumsuz etkileyeceğine delalet eder.
 

 

Rüyada evde yada arabada görülen yarasa , hileli yollardan elde ettiğiniz bir paranın sizi rahatsız edeceğine , söylediğiniz bir yalandan pişmanlık duyup gerçeği itiraf edeceğinize delalettir.

Rüyada yarasadan korkmak , zarar görmeden atlatacağınız bir kazaya delalettir.

Rüyada yarasa tutmak , yarasayı beslemek , düşmanınızın bir açığını yakalayıp onu kendinize muhtaç hale getireceğinize , düşmanınıza kendiniz için işler yaptıracağınıza delalettir.

Rüyada yarasa yediğini görmek , kafanızı karıştıran seçenekleri elemeye , ortadan kaldırmaya delalettir. 
 

  

 

 www.tabirdot.com