ANASAYFA                                         Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M N O  Ö  P  R  S  Ş  T  U  Ü  V  Y Z

RÜYADA YENGE GÖRMEK

    Rüyada yenge görmek , güvenilir bir insana , yeni tanıştığınız ancak kısa sürede güveninizi kazanacak bir kişiye , sır paylaşmaya ve önemli bir varlığınızı emanet etmeye delalettir.

Rüyada yengeyi öpmek , eğer şehvet duyarak yapıldıysa çıkarınız için sevmediğiniz insanlarla ahbap olacağınıza , yengenin elini yada yanağını samimiyet ve saygı ile öpmek akrabanız olmayan bir kimseden önemli ölçüde güç ve destek alacağınıza delalettir.

Rüyada yenge ile evlenmek , size sürekli sorun ve masraf çıkaran bir eşyanızı elinizden çıkararak kurtulmaya delalettir.

Rüyada yengeyi çıplak görmek , uzak bir şehirden alacağınız bir davetin kafanızı karıştıracağına , eşiniz yada sevgiliniz nedeni ile bu davete katılamayacağınıza delalettir.

Rüyada yenge ile cinsel ilişki yaşadığını , seviştiğini gören kişi , yakın zamanda bir işe girer yada mevcut işine göre daha iyi bir iş bulur.
 

Rüyada yengesi ile kavga ettiğini , tartıştığını , onu dövdüğünü gören kişi , güvendiği bir dostuna verdiği borcu zamanında alamaz. Rüyada yengesinin bir kimseyle tartıştığını gören kişi , bir arkadaşının referans olduğu kişi tarafından zarara uğratılır.

Rüyada yengenin doğurması , çocuk sahibi olması , kaybettiğiniz bir eşyayı bulmaya , hoşlanmadığınız bir insan ile ilgili düşüncelerinizin olumlu yönde değişeceğine delalet eder.

Rüyada yengenin öldüğünü görmek , miras yada ortaklık sayesinde bir servete sahip olup bu serveti yöneteceğinize delalet eder. Ölmüş yengeyi rüyada görmek , daha önce cesaret edemediğiniz bir konuda adım atacağınıza delalet eder.

 

 www.tabirdot.com