ANASAYFA                                         Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M N O  Ö  P  R  S  Ş  T  U  Ü  V  Y Z

RÜYADA YETİŞMEK GÖRMEK

    Rüyada biryerlere , birilerine yahut birşeylere yetişmek , heyecan duymaya , kendine güvenerek sonuç almaya delalettir.

Rüyada trene , otobüse , taksiye yahut dolmuşa yetişmek , alacağınız haber ile birlikte harekete geçeceğinize , acele etmeden , sakinliğinizi koruyarak hak ettiğinizden fazlasını elde edeceğinize , başkalarına güvenerek cesaret isteyen girşimlere atılacağınıza delalettir.

Rüyada kendinden başka birinin treni , otobüsü , taksiyi yahut dolmuşu kaçırdığını görmek , arkanızı dayandığınız insanlara dikkat etmeniz gerektiğine , uzun zamandan bu yana tanıdığınız bir kişinin huylarının ve size karşı tutumunun değişeceğine delalettir.

Rüyada gemiye ,  vapura yada uçağa yetişmek , bireysel başarıların , kendine güvenin ve cesaretin işaretidir. Rüyasında uçağa yahut vapura yetişen kimse kendine güveni sayesinde önemli şahısların dikkatini çekmeyi başarır ve önü açılır.

Rüyada sınava yetişmek , son anda sınava katılmak  duyulan pişmanlık sonucu inancın kuvvetleneceğine, bir hayır işi yapılacağına delalet eder.

Rüyada yüksek bir yerdeki eşyaya uzanıp yetişmek , siyasetle ve politika ile meşgul olacak , ev dışındaki ilişkilerinin sonuçlarını eve yansıtacak aile içerisinden bir kimseye delalettir.

Rüyada rakibine , düşmanına koşarak yahut herhangi bir vasıta ile yetiştiğini gören kimse gerçek hayatta başına gelen bir olay sayeside önemli bir konuda bilgi sahibi olur. Rakibine yetişmek rüyada görüldüğü gibi rakibine yetişmek , aradaki açığı kapatmak olarak ta tabir edilir.

Rüyada kendisine yetişildiğini gören kişi , çok istediği bir şeye kavuşur ancak zafer sarhoşluğu ve dikkatsizlik sonucu farkına varmadığı bir konu nedeni ile bedel ödemek zorunda kalır.


 

 www.tabirdot.com