ANASAYFA                                         Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M N O  Ö  P  R  S  Ş  T  U  Ü  V  Y Z

RÜYADA YIKANMAK GÖRMEK

    Rüyada yıkanmak , tövbe etmeye , geri adım atmaya , sakin kalmaya , hayatını düzene koymaya delalettir.

Rüyada yıkandığını gören kişi , yaşadığı kötü çevreyi değiştirerek daha güzel ve huzurlu bir yaşama başlar. Yıkanırken keselenmek , kir çıktığını görmek , işlediğiniz günahların farkına varıp telafi etmek için adım atacağınıza , kalbini kırdığınız bir dostunuzun gönlünü alacağınıza delalettir.

Rüyada keselendiği halde kir çıkmadığını görmek , hatalarınızdan ders almamaya ve yanlışlarınızı doğru olarak görmeye devam ettiğinize delalettir.

Rüyada kirli su ile yıkanmak , maddi konularda rahatlayacağınız bir döneme gireceğinize , kirli suda yıkanmak , hesapta olmayan bir harcama yapacağınıza delalettir.

Rüyada sıcak su ile yıkanmak , yeni kurduğunuz hayatınızda , eski yaşamınızdan kalan yanlış hiçbir davranış yada kişiyi barındırmayacağınıza , soğuk su ile yıkanmak , yanlışlarınızı terk edeceğinize ancak bazı konularda aklınızın eski yaşamınızda kalacağına delalettir.

 

Rüyada bir başkası tarafından yıkandığınızı görmek , kesinlikle yapmam dediğiniz bir işi , sevdiğiniz ve değer verdiğiniz bir kişi için yapacağınıza delalettir. Rüyada başkasını yıkadığınızı görmek , bir işinizi yaptırmak için , haksız bir yola başvurmaya , rüşvet vermeye delalettir.Yıkadığınız kişi bebek yada çocuk ise , şahsi çıkarınız için haksızlık yapacağınıza , yetişkin birini yıkamak , birçok insanın hakkını yiyeceğiniz bir haksızlığın içerisinde olacağınıza delalettir.

 

Rüyada gölde , denizde yıkanmak , çok sinirlendiğiniz bir konuda sakin kalmayı başararak , öfkenizin neden olacağı hatalara düşmeyeceğinize delalettir. Nehir , ırmak yada dere gibi akan sularda yıkanmak , ısrarla yapmaya devam ettiğiniz bir yanlışın farkına varıp bu yanlışı terk edeceğinize delalettir. Başka bir tabire göre , rüyada nehirde yıkanmak sattığınız mülkün yada eşyanın parasının hemen olmasa da çok sürmeden elinize geçeceğine işarettir.

Rüyada , gölde , denizde yada durgun sularda yıkanan birilerini görmek , çevrenizde sizi sakinleştiren , akıl veren ve doğruyu gösteren insanların eksik olmayacağına , nehir , ırmak yada dere gibi akan sularda yıkanan birilerini görmek , uyarılarınıza rağmen yanlış davranışlarını terk etmeyen bir dost ile aranızın açılacağına delalettir.

 www.tabirdot.com