ANASAYFA                                         Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M N O  Ö  P  R  S  Ş  T  U  Ü  V  Y Z

RÜYADA YOĞURT GÖRMEK

       Rüyada yoğurt görmek , sağlığa , sıhhate , hastalıktan kurtulmaya ve helal rızka delalettir. 

Rüyada yoğurt yediğini gören kişi , helal kazançla rızkını çıkardığından emin olur. 

Rüyada görülen yoğurt beyaz dışında bir renkte , pis yada bozuk ise bir yakınınızın haram yolla kazandığı bir para ile size vereceği bir hediyeye delalettir. 

Rüyada görülen sıcak yoğurt kendi çabanızla elde edeceğiniz nimetlere , soğuk yoğurt ise aileniz yada bir yakınınız vasıtası ile elde edeceğiniz nimetlere delalettir.

Rüyada yenen yoğurt tatlı yada şekerli ise ailenizin helal yollarla kazancı olduğuna ve rızkınızın helal olduğuna , acı yada tuzlu yoğurt yemek rızkınızı kendinizin kazanacağınıza , ekşi yoğurt yemek ise başkalarının rızkını sizin sağlayacağınıza delalettir. 

Rüyada meyveli yoğurt görmek , içerisindeki meyvenin tadının acı , tatlı yada ekşi olmasına göre yorumlanır. 

Rüyada yağlı yoğurt görmek , gelirinizin artarak daha önce yemediğiniz yiyeceklerle beslenmeye başlayacağınıza , yağı alınmış , yağsız yoğurt görmek , katılacağınız bir yemekte iyi ağırlanacağınıza delalettir. 

Rüyada görülen yoğurdun kaymağı , zahmet ve çaba göstermeden elde edeceğiniz rızka delalettir. 

Rüyada yemeğe yoğurt karıştırmak , yoğurdun içerisinde başka yiyecekler görmek , rızkınızla oynamak isteyen bir art niyetli kişinin başarısız olacağına , yoğurda ekmek bandırarak yemek hakkınızda kötü düşünen insanları kıskandıracak nimetlere kolayca ulaşacağınıza delalettir. 

Rüyada yoğurtlu makarna görmek , paylaşmak zorunda olduğunuz bir kazanca bundan böyle tek başınıza sahip olacağınıza delalettir. 

Rüyada yoğurt çorbası görmek , beslendiğiniz gıdalar nedeni ile küçük bir sağlık problemi yaşayacağınıza delalettir. 

Rüyada yoğurt aldığını Rüyada yoğurt mayalamak , bir ev yaptırmaya , tarlaya ürün ekmeye , yeni bir iş e girişmeye delalettir. 

Rüyada yoğurt aldığını gören kişiye ailesinden önemli miktarda miras kalır. 

Rüyada yoğurdu eline yüzüne sürmek , vücudunun herhangi bir yerine sürmek , elde ettiği kazançla yetinmeyip , haram yolla rızık edinmeye delalettir. 

Rüyada dökülen , saçılan , etrafa yayılan yoğurt görmek , müsrif bir yakınınızın sıkıntıya düşerek sizden yardım isteyeceğine delalettir.

 

 

 www.tabirdot.com