ANASAYFA                                         Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M N O  Ö  P  R  S  Ş  T  U  Ü  V  Y Z

RÜYADA ZABITA GÖRMEK

   Rüyada zabıta görmek , denemeye , tecrübe etmeye , teklif etmeye ve cesarete delalettir. 

 

Rüyada zabıta olduğunu görmek , bir vakıf yada dernekte insanlara faydası dokunacak faaliyetlerde bulunacağınıza delalettir. 

 

Rüyada resmi kıyafeti ile zabıta memuru görmek , sizin önderlik edeceğiniz bir kampanyanın yayılarak büyük boyutlara ulaşacağına delalettir. 

 

Rüyada görülen zabıtanın sivil kıyafetli olması , toplum yararına olacak bir faaliyette çevrenizdeki insanların sizi lider olarak ön plana çıkaracağına delalettir.

Rüyada zabıtadan kaçmak yada kaçan birisini görmek , yapacağınız bir girişimin istediğiniz sonucu vermeyeceğine ancak bu işten tecrübe kazanıp bunu yeni bir girişimde lehinize çevireceğinize delaletti. 

Rüyada sizin yada bir başkasının zabıtadan ceza yediğini , elindeki malları zabıtaya kaptırdığını görmek , kendi başınıza yapacağınız bir işte çok başarılı olup maddi kazanç sağlayacağınıza delalettir. 

 

Rüyada zabıta olduğunu görmek , yaptığınız bir iş yada kullandığınız bir enstrumanla alakalı uzmanlaşıp , birçok insanın sizden fikir ve yardım istemeye geleceğine delalettir. 

 

Rüyada aile fertlerinden birini zabıta olarak görmek , ailenizin sizin adınızı kullanıp çevrede saygı göreceğine , bir arkadaşınızın zabıta olduğunu görmek , arkadaşlarınızın sizin için çevrede iyi şekilde konuşup sizi yücelteceklerine delalettir.

 

 www.tabirdot.com