ANASAYFA                                         Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M N O  Ö  P  R  S  Ş  T  U  Ü  V  Y Z

RÜYADA ZAKKUM GÖRMEK

   Rüyada zakkum görmek , büyümeye ve çoğalmaya delalettir. 

 

Rüyada zakkum çiçekleri görmek ailenizin ve işinizin büyümesine delalettir.

 

 Rüyada görülen zakkum çiçekleri kırmızı , pembe yada turuncu tonlarında ise , ailenize yeni katılacak bir bebeğe , sarı renkli zakkum çiçeği görmek aileden bir kişinin yapacağı evlilik ile aileye katılacak kişiye delalettir.

 

Rüyada gördüğünüz zakkum çiçekleri beyaz ise bir akrabanın evinize yerleşmesine , farklı renklerde görülen zakkum çiçekleri ise geçici misafire delalettir. 

 

Rüyada zakkum ağacı görmek , kurduğunuz işte büyümeye delalettir.Ağacın büyük olması işinizi çok büyütüp farklı iş kollarına gireceğinize işarettir.

 

Rüyada zakkum ağacını çiçeksiz olarak görmek , işinizi haram kazançla büyüteceğinize işarettir.

Rüyada yerlere dökülmüş zakkum çiçekleri görmek , işinizi büyütüp daha çok kişiye iş vereceğinize ve çevreye de yararlı olmaya başlayacağınıza delalettir. 

 

Rüyada zakkum çiçeğini yediğini görmek , yaptığınız iş konusunda ailenizle aykırılıklar yaşayıp , onlardan ayrı olarak işinize devam edeceğinize delalettir.

 

 Rüyasında birisine zakkum çiçeği vermek , işine ortak alıp işini büyütmeye , birinden zakkum çiçeği almak bir büyüğünden maddi ve manevi destek alıp işini büyütmeye delalettir.

 

 www.tabirdot.com