ANASAYFA                                         Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M N O  Ö  P  R  S  Ş  T  U  Ü  V  Y Z

RÜYADA ZAM GÖRMEK

   Rüyada zam görmek birlikte olmaya , yardıma , hoşgörüye bağışlanmaya delalettir. 

 

Rüyada kullandığı yiyecek ve içeceklere zam geldiğini görmek , çevrenizdekilerin sizin için yapacağı süpriz bir partiye delalettir. 

 

Rüyasında eşyalara , kıyafetlere , yakıtlara , mekanlara zam geldiğini görmek , düştüğünüz bir sıkıntı nedeni ile dostlarınızın birararaya gelip sizin için yardıma koşacaklarına delalettir. 

 

Rüyada görülen zam ne kadar fazla ise , sıkıntılı zamanınızda yardımınıza koşacak insan sayısı o derece çok olacak demektir.

 

Rüyada maaşına zam yapıldığını görmek , aile fertlerinin sizden gurur duyarak bahsedeceği işler yapacağınıza delalettir.

 

Rüyasında kendi sattığı ürünlere zam yaptığını gören kişi , zalim bir kişinin malını elinden alır. 

 

Rüyasında yanında çalışan birisine zam yaptığını görmek , kendisine yapılan ufak tefek hataları görmezden gelip çevresinde takdir kazanacağına delalettir. 

 

Rüyada bir çalışanın kendisinden zam istendiğini gören kişi , zalim bir kimseden haram yolla para kazanmak için teklif alır.

Rüyasında maaşına zam istediğini görmek , eğer zam talebi kabul edilirse bir büyüğü tarafından bir hatasının affedileceğine , zam talebi kabul edilmez yada ertelenir ise hatasını affettirmek için biraz daha zaman geçmesi gerektiğine delalettir. 

 www.tabirdot.com