ANASAYFA                                         Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M N O  Ö  P  R  S  Ş  T  U  Ü  V  Y Z

RÜYADA ZARF GÖRMEK

   Rüyada zarf görmek güzel ve hayatınızı iyi yönde etkileyecek haberlere delalet eder.

Rüyada zarfı açmak ,  yaşanacak bazı kötü olaylardan kendinize avantaj sağlayacağınıza delalettir.

Rüyada zarfı yırtmak , sizin müdahaleniz ile nişan , düğün gibi bir toplantının iptal olmasına , güzel bir fırsatı kendinize saklayarak kimse ile paylaşmayacğınıza delalettir.

Rüyada zarfın üstünü okuduğunuzu görmek , gelecek olan sevinçli habere işarettir.     

 

Posta kutusunda boş zarf görmek , aklınızda imkansız gibi düşündüğünüz olay veya konuların iyi sonuçlanacağına yorumlanır.

Rüyada başkasının zarfını açmak ve daha sonrasında okuduğunu görmek aile içinde sizinle alakalı mutlu haberler konuşulacağına delalet eder.

Rüyada zarfın içine birşey koyduğunuzu görüyorsanız , aldığınız iyi sonuçlar ile yeni girişimler için cesaret kazanacağınıza delalettir.

Rüyada açtığınızdan zarftan tomarla para çıktığını görmek , ikramiye kazanmaya , değerli takı ve eşyalar bulmaya delalettir.

Rüyada zarfı mühürlediğinizi görmek duyulmasını istemediğiniz bir olayın şahitlerinin ortadan kalkmasına delalettir.


 

Rüyada zarfın kapının altından atıldığını görmek bir anda ortaya çıkacak , yeni tanışılacak kişilerden gelecek hayırlı ve sevinçli haberlere delalettir.

Rüyada beyaz zarf görmek düğünü ifade eder. Sizin ya da sevdiğiniz birinin evliliğine işarettir. Beyaz zarf beklenen haberin olumlu gelmesine de delalettir.

Rüyada postacının getirdiği bir zarf görüyorsanız , sevmediğiniz birinin ağzından çıkacak güzel söze , beklenmedik bir kimseden duyulacakiltifat ve övgüye delalettir.

Rüyada zarfın üstüne yazı yazmak , müdahalenize gerek kalmadan yoluna girecek aksaklıklara , sizin adınıza yapılacak yardım ve iyiliğe delalettir.

Rüyada zarfı yalayarak kapadığını görmek , aileninde sizinde çok sevineceğiniz bir haber alacağınıza , başladığınız işte beklediğiniz sonuca ulaşmaya delalet eder.

 

 www.tabirdot.com