ANASAYFA                                         Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M N O  Ö  P  R  S  Ş  T  U  Ü  V  Y Z

RÜYADA ZAYIFLIK GÖRMEK

    Rüyada zayıflık görmek , aşk yaşamaya , güç kuvvet kazanmaya ve hesapsız harcama yapmaya delalettir.

Rüyada zayıfladığını , çok fazla kilo kaybettiğini gören kişi , tanışacağı bir kişi yada şans yolu ile elde edeceği para sayesinde güçlenir ve saygınlığı artar.

Rüyada zayıfladığını , kollarının , bacaklarının aşırı derecede ince olduğunu görmek , daha önce defalarca denediğiniz ancak başaramadığınız bir işte bu sefer başarılı olacağınıza , etkilemeye çalıştığınız bir insanı samimiyetiniz sayesinde kazanacağınıza , satın almak istediğiniz fakat sürekli ertelediğiniz bir eşyaya sahip olacağınıza delalettir.

Rüyada kaburga kemiklerini sayacak şekilde zayıf olduğunu görmek , hastanın iyileşmesine , uzun zamandır bekar olan bir kimse için kısmet çıkmasına , tüm umutlarınızı bağladığınız , son şansınız olarak gördüğünüz bir konunun sizin için olumlu sonuçlanacağına delalettir.

Rüyada bir tanıdığınızı çok zayıflamış görmek , o kişinin aşk hayatı ile ilgili gelişmelerin kulağınıza geleceğine , tanımadık bir insanı çok zayıf görmek , size hissettirmeden desteğini sizden esirgemeyen bir dostunuz olduğuna delalettir.

Rüyada kilolu olan birini zayıflamış görmek , yaptığınız keyfi harcamalarınıza dikkat etmemeniz durumunda sıkıntıya düşebileceğinize , ilişkinize gereken önemi vermediğiniz takdirde huzurunuzun bozulabileceğine işarettir.

 

Rüyada zayıf bir kimsenin şişmanladığını görmek , yaptığınız bir iyiliğe karşı iyilik göreceğinize , çözümünü ertelediğiniz bir problemin kendiliğinden ortadan yok olacağına delalet eder.

Rüyada bir deri bir kemik halde zayıf bir bebek yada çocuk görmek , uzun zaman önce borç olarak verdiğiniz ancak geri alamadığınız bir paraya kavuşmaya , kaybettiğiniz bir eşyayı bulmaya delalettir.

Rüyada herhangi bir hayvanı çok zayıf görmek , planladığınızdan daha büyük bir masrafınızın çıkacağına delalettir , zayıf bir hayvan görmek kimi tabirlere göre ise zahmetsizce elde edilecek nimete delalet eder.


 

  

 

 www.tabirdot.com