ANASAYFA                                         Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M N O  Ö  P  R  S  Ş  T  U  Ü  V  Y Z

RÜYADA ZEBRA GÖRMEK

   Rüyada zebra görmek , öncelik vermeye , değersiz bir malın değerlenmesine , ön planda olmaya delalettir.

Rüyada zebra görmek , bulunduğunuz ortamda riskli işleri üstlenen kişi olacağınıza ancak bunun karşılığında güzel bir mevki ve saygınlık kazanacağınıza delalettir. 

Zebrayı koşarken görmek , sahip olacağınız mevki ve saygınlığın çok kısa sürede geleceğine delalettir. Zebranın peşinden koşuyor , yakalamaya çalışıyor iseniz , kendi isteğiniz ile bir risk alıp , uzun bir bekleyişten sonra hedeflerinize ulaşabileceğinize delalettir.

Rüyada zebraya binmek , alacağınız risklerin sonunda birçok insana hükmetmeye , bir topluluğa liderlik etmeye ve bir topluluğu peşinizden gelmeye ikna etmeye delalettir.

Rüyada yavru zebra görmek , yaptığınız işleri herkes eleştirip küçük görürken , size ve yaptıklarınıza değer veren bir kişi olacağına , bu kişi ile birlikte büyük işler başaracağınıza delalettir.

Rüyada birşeyler yiyen , otlayan zebra görmek , maddi durumunuzu güçlendirmeye , bulunduğunuz konumu sağlamlaştırmaya , aile içerisinde sorumluluk almaya delalettir.

Rüyada zebra eti yemek , eski bir eşyayı değerlendirmeye yada satarak kazanç elde etmeye delalettir.

 

 

Rüyada bir hayvanın zebranın peşinden koşması , zebrayı yakalayıp yemesi , riske girmekten korktuğunuz için rakibinize kaptıracağınız bir fırsata delalet eder.

Rüyada zebra beslemek , bir kişiye özel ilgi göstermenize , onunla ilgilenip zamanınızı o kişiye harcamanıza ve bu kişiden aynı şekilde ilgi ve destek göreceğinize delalettir.

Rüyada zebra ile konuşmak , konuşan zebra görmek , aileninizin karşı çıkacağı bir iş yapmaya yada onların istemedikleri bir alanda eğitim görmeye , dış görünüşü farklı bir insan ile yakınlık kurmaya delalettir. 

 www.tabirdot.com