ANASAYFA                                         Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M N O  Ö  P  R  S  Ş  T  U  Ü  V  Y Z

RÜYADA ZEHİR GÖRMEK

    Rüyada zehir görmek , zorlukların sonunda kavuşulacak rahata , borçlarından kurtulup para biriktirmeye başlamaya , kötü düşüncelerini unutup olumlu düşünceler beslemeye delalettir.

Rüyada zehir yemek , zehir içmek , zehirlendiğini görmek bir süre alışkanlıklarından ve harcamalarından vazgeçerek maddi durumunuzu düzelteceğinize ve daha sonraki günlerde eski savurganlığınızı bir daha tekrar etmemeniz gerektiğine delalettir.

Rüyada zehir içerek , zehirlenerek öldüğünü gören kişi , ilk etapta çok kızacağı ancak zamanla hak vereceği nasihatler işitir. Zehirlenerek öldüğünü görmek , büyüklerinden yada yakınlarından gelen uyarıları dikkate almanız gerektiğine delalet eder.

Rüyada zehir kusmak , sizi çekemeyen bir kişinin size iftira edeceğine ancak size attığı suçun sizin üzerinizde kalmayarak , kısa bir süre içerisinde asılsız olduğunun ortaya çıkacağına delalettir.

Rüyada zehirlenmeden kurtulduğunuzu görmek , aklınızı sürekli meşgul eden bir olayın aydınlanacağına delalettir.

Rüyada birinin zehir yiyip , içtiğini , zehirlendiğini görmek , size karşı sürekli kötülük yapan bir kişinin öleceğine yada başına büyük bir bela gelerek sizinle bir daha uğraşamayacak duruma geleceğine delalettir.

Rüyada birine zehir içirdiğinizi , birini zehirlediğinizi görmek size kötülüğü dokunan bir kişiye asılsız bir suçlama yaparak insanlar içerisinde onu küçük düşüreceğinize ve itibarını yok edeceğinize delalettir.

Rüyada zehirlenerek ölen insan görmek , içinizdeki bir kuruntuyu tamamen temizleyeceğinize , zehirlenerek ölen hayvan görmek , çalıştığınız ortamın daha ferah hale geleceğine , yaptığınız işten alacağınız hazzın artacağına delalettir.

Rüyada zehir alıp satmak , helal olmayan yoldan para kazanmaya ve bu işi uzunca bir süre gerçekleştireceğinize delalettir.

 

Rüyada toz şeklinde zehir görmek , zehri yemediğiniz sürece para ve mala , elinizdeki parayı arttırmaya , kira getirecek ir mülk edinmeye delalettir.

Rüyada sıvı şeklinde görülen , şişe içerisinde görülen zehir , içmediğiniz sürece kısmete delalettir.Sıvı görülen zehir zaman geçtikçe değerlenecek bir mülke delalettir.

Rüyada kendi yarasından , yada bir başkasının yarasından zehir emdiğini görmek , bilmediğiniz bir iş öğrenmeye , korktuğunuz bir düşmana galip gelmeye , konuşmaya çekindiğiniz bir insana açılarak olumlu bir sonuç elde etmeye delalettir.

 

  

 

 www.tabirdot.com