ANASAYFA                                         Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M N O  Ö  P  R  S  Ş  T  U  Ü  V  Y Z

RÜYADA ZEMZEM GÖRMEK

    Rüyada zemzem suyu görmek , sağlığa , sıhhate , hastalıktan kurtulmaya ve sağlıklı yaşamaya delalettir.

Rüyada zemzem suyu içen hasta sağlığına kavuşur , sağlıklı kişi ise zararlı bir alışkanlığını terk eder.

Rüyada zemzem suyu ile yıkanmak , helal yollardan para kazanmaya , haram ve küfrü terk etmeye , iman sahibi bir eş bulmaya delalettir.

Rüyada zemzem kuyusu görmek , son zamanlarda yaptığınız davranışlar ile dinden uzaklaşıp , manevi eksiklik hissedeceğinize , para kazanmak için sağlığınızı riske atacağınıza delalettir.

Rüyada zemzem suyu ile abdest almak çok hayırlıdır. Zemzem suyu ile yıkanan kişi girdiği risklerin sonucunda kazançlı çıkar , borçlu ise borcunu öder , özlediği bir kimse var ise onunla kısa zamanda bir araya gelir.

Rüyada zemzem niyeti ile bir şeyler içmek , gösteriş amaçlı yapılan ibadete , insanları dini inanışları sayesinde kandırmaya çalışacak sahtekar bir kişiye delalettir.

Rüyada kendisine zemzem geldiğini görmek , uzak yoldan gelecek hayırlı ve bereket getirecek bir misafire , birisine zemzem hediye ettiğini , zemzem suyu verdiğini görmek , ihtiyacı olan bir insana borç verip hayır duası almaya delalettir.

Rüyada zemzem alıp satmak , alınıp satıldığını görmek , küçük bir sağlık harcaması yapmaya , sağlık bahanesi ile gideceğiniz bir yerde hoşça vakit geçireceğinize delalettir. 

  

 

 www.tabirdot.com