ANASAYFA                                         Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M N O  Ö  P  R  S  Ş  T  U  Ü  V  Y Z

RÜYADA ZENCEFİL GÖRMEK

    Rüyada zencefil görmek , sabır göstermeye, ısrar ve inat etmeye , bir işin peşini bırakmamaya delalettir.

Rüyada zencefil yediğinizi görmek , sabrınız ve gayretiniz neticesinde , başarı ile nihayetlendireceğiniz bir işe delalet eder. 

Rüyada bir başkasının zencefil yediğini görmek , sizi ikna etmeye çalışan bir insanın hoşunuza gidecek şekilde sizinle ilgileneceğine delalettir.

Rüyada taze zencefil görmek , yakında başlayacağınız bir iş için ,tahmin ettiğinizden daha fazla gayret göstermeniz gerekeceğine delalettir.

Rüyada zencefil kaynatmak , zorlu bir işe girişip , daha sonra ortaya çıkacak bir gelişme sayesinde bu işi kolayca halledeceğinize delalet eder.

Rüyada zencefil suyu yada zencefil çayı içmek , hoşunuza gitmeyen bir işi bir dostunuzun ısrarı ile kabul edeceğinize , bu işin sizin için zaman geçtikçe büyük bir kazanç kapısı haline geleceğine , bir arkadaşınız tarafından tanıştırılacağınız bir insan ile ilk zamanlarda anlaşamayacağınıza ancak bir süre sonra bu kişi ile ilişkinizi iyi yönde ilerleteceğinize delalettir.

 

Rüyada zencefil satmak yada birine zencefil vermek , uğradığınız bir zararı , sevmediğiniz bir insanın üzerine yıkıp zarardan kurtulacağınıza delalettir.

Rüyada zencefil aldığını görmek , aile fertlerinden bir kişiden bir destek yada borç alarak sorunlarınızdan kurtulacağınıza delalettir.

Rüyada zencefil yağı , sizi bir konuda ikna etmeye çalışan bir insanın , sevmediğiniz yöntemlere başvurmasına , bu nedenle bu kişi ile aranızın açılacağına delalettir.


 

  

 

 www.tabirdot.com