ANASAYFA                                         Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M N O  Ö  P  R  S  Ş  T  U  Ü  V  Y Z

RÜYADA ZENCİ GÖRMEK

   Rüyada zenci görmek haber almak , bilgi almak , bir zanaat öğrenmek olarak tabir edilir. 

 

Rüyada kendisini zenci olarak gören kişi , kendini bir işe vererek o işte uzmanlaşır ve kısa zamanda o işte sözü geçen bir kişi konumuna gelir. 

 

Rüyada zenci ile ilişkiye girdiğini görmek , marifetli olduğu bir konuda kendini geliştirip , bu konu ile ilgili yurtdışında bir işte çalışmaya , yurtdışı bağlantılı bir iş bulmaya yada uzak bir memleketten gelecek kazançlı bir teklife delalettir. 

 

Rüyada bir zenciye sarıldığını gören kişi , yabancı bir memlekette yaşan bir tanıdığından güzel bir haber alır.

 

Rüyada bir zenci ile öpüştüğünü görmek , uzak memleketteki bir yakınından bir hediye alacağınıza delalettir. 

 

Rüyada bir zenci ile evlendiğinizi yada evli olduğunuzu görmek , iş yada eğitim amaçlı olarak uzak bir yere taşınacağınıza ve hayatınızı orada sürdüreceğinize delalettir.

 

Rüyada zenci bir kimseyle konuşmak , yabancı bir memleketteki ilmi öğrenip kendi memleketinde bunu uygulamaya delalettir. 

 

Rüyada zenci birisine aşık olduğunu görmek , düzenli olarak uzun mesafeli seyahat eden bir yakınınızın , kendisine eşlik etmenizi isteyeceğine delalettir. 

 

Rüyada girdiği bir ortamda , yada çevrede herkesin zenci olduğunu görmek , boşa alacağınız bir eğitime yada size yararı olmayacak bir bilgi edineceğinize delalettir. 

 

Rüyada ailenizi yada yakınlarınızı zenci olarak görmek , gördüğünüz kişilerin sıkıntıya düştüğünüz bir konuda sizi aydınlatacak kişiler olduğu şeklinde tabir edilir.

 www.tabirdot.com