ANASAYFA                                         Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M N O  Ö  P  R  S  Ş  T  U  Ü  V  Y Z

RÜYADA ZEYTİNYAĞI GÖRMEK

  Rüyada zeytinyağı görmek , sağlık ve maddi olaylara işarettir.

Rüyada zeytinyağını tattığını veya kokladığını görmek , kalabalık bir ortamda adınızın iyi şekilde anılacağına delalet eder.


Rüyada yemeğe zeytinyağı dökmek , yakın zamanda elinize geçecek toplu paraya delalettir.

Rüyada zeytinyağı içmek , yakın çevrenizde bulunan huzurlu insanlarla yaşayacağınıza , o kişiler sayesinde şifaya kavuşacağınıza delalettir.

Rüyada zeytinyağının yanması , engellerle karşılaşacağınıza fakat kısa süre içinde bu engellerle baş edeceğinize delalettir.

Rüyada zeytinyağını vücuda sürmek , beklenmedik bir kimseden iyilik göreceğinize işarettir. Vücuduna zeytinyağı süren bir kimse görmek , bir kimseye ailevi bir konuda yardımcı olacağınıza işarettir.

Rüyada zeytinyağının fabrikada yapıldığını veya yaptığını görmek , aile bireylerinizden büyük bir miras kalacağına yorumlanır.

Rüyada zeytinyağını şişeye koymak , dinlenmek ve sağlık sorunlarınızdan kurtulmak için kısa süreliğine tatile çıkacağınıza ve bu tatilin iyi sonuçlanacağına yorumlanır.


Rüyada zeytinyağı aldığını görmek , aileden yakın bir kimse ile gezintiye çıkılacağına ve bu gezinti sırasında duyulacak veya yaşanacak , sizi mutlu edecek konulara işarettir.

Rüyada zeytinyağı satmak , yakın zamanda hayırlı bir iş değişikli yaşanacağına delalettir.

Rüyada zeytinyağı tenekesi görmek , sağlık sorunlarınızdan kısa sürede kurtulacağınıza delalet eder.

 

 www.tabirdot.com