ANASAYFA                                         Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M N O  Ö  P  R  S  Ş  T  U  Ü  V  Y Z

RÜYADA ZİKİR GÖRMEK

    Rüyada zikretmek , ders almaya , aydınlanmaya , aracılık etmeye ve sevinmeye delalettir.

Rüyada zikir çektiğini gören kişi , elde ettiği bir kazanç ile mutlu olur , ailesini darlıktan kurtarır , ihtiyaç sahibi olanlara yardım edecek kadar serveti artar.

Rüyada zikir sesi duymak , engellenmeye çalıştığınız halde emin adımlarla bir işi sonlandırmak üzere olduğunuza delalettir. Uzaktan gelen zikir sesi , işi başarmak için bir süre daha beklemeniz gerektiğine , yakından ve yüksek sesli gelen zikir sesi , çok kısa zamanda başarı ile sonlandıracağınız bir girişime delalettir.

Rüyada zikir çeken insanlar görmek , başarınızda katkısı olacak insanların sayıca fazla olacağına , siz ara verdiğiniz zamanlarda dahi , işinizi ileriye götürmek için insanların seferber olacaklarına delalettir.

Rüyada zikir meclisi görmek , devletin yüksek mevkilerinde çalışan bir tanıdığa ve bu tanıdık kişi sayesinde elde edilecek büyük bir kazanıma delalettir.

 

Rüyada zikir çekerken gülmek , mümkün olmadığını düşündüğünüz bir seçeneğin gerçekleşeceğine , zikir sırasında gülen insanlar görmek , sizin yaptığınız bir işi küçümseyen ve sonunda yaptıklarınız ile mahcup edeceğiniz insanların çevrenizde olduğuna delalettir.
 

Rüyada zikir halkası görmek çok hayırlı olayların bir başlangıcı olarak tabir edilir , halkanın içerisinde olmak , bir başvuru yada teklifinize olumlu bir dönüş alacağınıza , halkanın dışında olmak , kazançlı bir işten yada ümidinizi kestiğiniz bir insandan güzel bir teklif alacağınıza delalettir.

Rüyada zikri terk etmek , sabırsız davrandığınıza ve biraz daha sabrederek isteklerinize ulaşabileceğinize delalet eder .Zikri terk eden insanlar görmek , yolunuza engel olarak çıkan kişilerin kendiliğinden yolunuzdan çekileceklerine delalettir. 

  

 

 www.tabirdot.com