ANASAYFA                                         Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M N O  Ö  P  R  S  Ş  T  U  Ü  V  Y Z

RÜYADA ZIMPARA GÖRMEK

    Rüyada zımpara görmek , ufak tefek sıkıntıları kalan bir işi nihayetlendirmeye delalettir.

Rüyada zımpara gören kişi , arasının bozuk olduğu bir dostu ile yeniden ilişkilerini düzeltir. Borçlu kişi borçlarını ödeyecek güce erişir , eşi ile arası açık olan kişi ise eşiyle arasını düzeltir.

Rüyada tahta zımparalamak , kolaylıkla halledebileceğiniz , kendi gözünüzde büyüttüğünüz meseleler olduğuna delalettir. Ahşap zımparalamak , basit ve çözümü çok kolay olan sıkıntıya delalet eder.

Rüyada cam , porselen gibi nesneleri zımparalamak , bir dostunuza yardım etmek isterken , aksine daha çok zarar vereceğinize delalettir.

Rüyada bakır , demir yada benzeri metal nesneleri zımparalamak , çalışarak edineceğiniz başarılarınızın kalıcı ve göz alıcı nitelikte olacağının müjdecisidir.

Rüyada zımpara satın almak , eskiden kalan borçlarınızı kolayca ödemeye, dargınlıkları geride bırakmaya delalettir.

Rüyada vücudunun herhangi bir yerinin zımparalanması , o bölge ile ilgili meydana gelecek ancak kısa süre içerisinde iyileşecek sağlık sorunlarına delalettir.

Rüyada zımparanın aşınmış olduğunu , işe yaramaz halde olduğunu gören kişi , hayatının kalan kısmını çalışmadan sürdürebilecek kadar bir servete sahip olur.

 

  

 

 www.tabirdot.com