ANASAYFA                                         Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M N O  Ö  P  R  S  Ş  T  U  Ü  V  Y Z

RÜYADA ZIRH GÖRMEK

    Rüyada zırh görmek , kötülükten kaçınmaya , düşmanlarından uzak durmaya , yaşantınız ile alakalı tedbirler almaya delalettir.

Rüyada giydiğini görmek , düşmanlarınızla aranıza mesafe koyacağınıza ve karşılıklı olarak sulh ilan edeceğinize delalettir. 

Rüyada giydiği zırhın dar geldiğini görmek , bir insana gereğinden fazla değer verdiğinize , giydiğiniz zırhın koruyucu olmadığını , boş yere giydiğinizi görmek , bir yakınınızın sözünde durmayacağına delalettir.

Rüyada zırh giymiş bir kişi yada asker görmek , rekabet ettiğiniz bir kişinin kendini iyi yönde geliştirdiğine , işlerinize yada ilişkinize gereken önemi vermezseniz , kayıplar yaşayabileceğinize delalettir.

Rüyada görülen zırh , sağlam ve temiz olduğu sürece çok hayırlıdır , rüyasında zırh gören kişi , sağlığından emin olur , tehlikelerden ve kötülüklerden korunur.

Rüyada delik , parçalanmış , eğrilmiş , zarar görmüş zırh görmek , ikinci bir şans verdiğiniz bir insanın size aynı yanlışı tekrar yapacağına ancak daha önceden önlemini aldığınız için bu yanlışın sizi zarara uğratamayacağına delalettir.

Rüyada zırhlı bir araç , at yada araba görmek , tüm rakiplerinizi geride bırakarak başarılı olacağınıza ve bu başarının uzun yıllar boyunca etkisini hissedeceğinize delalettir.

Rüyada zırh yapmak , zırh örmek , bir tehlikeyi önceden sezerek önlem alacağınıza , zırh yapan yada ören başka bir kişi ise , bir tehlike konusunda bir dostunuz tarafından uyarılacağınıza delalettir.

Rüyada bir kimseye zırh sattığınızı yada verdiğinizi görmek , sizden yardım isteyen bir kişiye yardım edeceğinize , bu sayede manevi yönden kendinizi daha ferah hissedeceğinize delalettir. Başka bir kimsenin zırh sattığını görmek , yapmak istediğiniz bir yardım konusunda bir yakınınızın size yol göstereceğine delalettir.

Rüyada bir kimseden yada bir satıcıdan zırh almak , gelirinizin artıp bir fakire sadaka vereceğinize delalettir.

 

  

 

 www.tabirdot.com