ANASAYFA                                         Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M N O  Ö  P  R  S  Ş  T  U  Ü  V  Y Z

RÜYADA ZÜRAFA GÖRMEK

   Rüyada zürafa görmek yüksek hedeflerin gerçekleşeceğine , önemli bir göreve atanmaya, beklentinin gerçekleşmesine işarettir.


Rüyada zürafanın uyuduğunu görmek , iş hayatında rütbenizin artacağına , mevki ve saygınlığınızın artmasına delalettir.


Rüyada zürafanın sizinle konuşması , kendinize koyduğunuz büyük bir hedefi gerçekleştireceğinize ancak bu uğurda bazı hoş olmayan durumlar ile karşılaşacağınıza , sıkıntıların ardından gelecek büyük başarılara delalettir.


Rüyada zürafanın ağaçtan birşey yediğini görmek , bir kişi yahut araç sayesinde hedeflerinizi daha kolay ve daha kısa sürede gerçekleştireceğinize yorumlanır.


Rüyada zürafa yavrusu görmek , çocuklarınızın hayatlarında güzellikler , başarılar olacağına , yaşça küçük bir kimsenin başarısında pay sahibi olacağınıza işarettir.


 

Rüyada zürafanın yaralandığını görmek ,  geç gelecek yardıma delalettir.


Rüyada zürafa beslediğinizi görmek , önemli ve şöhretli kimseler ile tanışmaya , bu kişilerden destek görmeye , önemli kimselerin bulunduğu bir ortamda konuşma yapmaya delalettir.Rüyada zürafanın hayvanlarla kavga ettiğini görmek , önemli bir buluş yahut fikriniz sayesinde itibarlı ve saygın kimselerin dikkatini çekeceğinize , sevindirici teklifler almaya , birkaç yerden gelecek onur verici davetlere delalettir.

 

 www.tabirdot.com