ANASAYFA                                         Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M N O  Ö  P  R  S  Ş  T  U  Ü  V  Y Z

RÜYADA ZURNA GÖRMEK

    Rüyada zurna görmek , içini dökmeye , bir insana açılmaya , mutlu bir haber vermeye delalettir.

Rüyada zurna çalmak , bir seçimi kazanmaya , rakiplerinizden sıyrılarak bir işi üstlenmeye , önemsediğiniz bir insan tarafından değer görmeye delalettir.

Rüyada çaldığınız zurna güzel ses veriyor , sizin de hoşunuza gidiyor ise , üstleneceğiniz bir işte birçok insanın arkanızda duracağına delalettir. 

Rüyada zurna çalan bir kişi görmek , sizden özür dileyecek bir kişiye delalettir. Bu kişinin çaldığı zurnanın sesi bozuk ve çirkin geliyor ise sizin bu özrü kabul etmeyeceğinize delalet eder.

Delikleri tıkalı , içerisinde toprak yada pislik dolu olan bir zurna görmek , kimseye bahsetmediğiniz bir sıkıntınız yüzünden , insanların davranışlarınızı yanlış yorumlamaya başladığına delalet eder.

Rüyada zurna yaptığını görmek , sevdiğiniz bir kişi için sürpriz hazırlamaya , hediye almaya , zurna yapıldığını görmek , dostlarınızın sizin için sürpriz hazırlığında olduğuna delalettir.

Rüyada kırık zurna görmek , bir insana açılacağınıza ancak bu kişinin beklediğiniz şekilde olumlu bir karşılık vermeyeceğine delalet eder.

Rüyada zurna almak , uzun zaman önce aldığınız bir kararı dostlarınız ile paylaşıp onları şaşırtacağınıza delalettir.

 

 
 

  

 

 www.tabirdot.com