Rüyada bacak görmek

   Rüyada bacak görmek insanın yaşama süresiyle alakalıdır.


Rüyada bacağının birinin kısa birinin uzun olduğunu gören kişinin yaşamının bir yerinde bir tehlike atlatacağına yorumlanır.


Bacaklarının çok uzun olduğunu gören kişinin ömrü uzun olur.


Bacaklarının uzun ve ince olduğunu gören kişi sağlıklı ve uzun bir ömür geçirir.

Rüyada uzun ve kalın bacakları olduğunu gören kişinin uzun ömrü olur ancak zaman zaman sağlık sorunları ile uğraşmak durumunda kalır.


Rüyasında bir erkek bir bayanın bacağını görürse yakın zamanda evlenir , evli erkek ise evlilik dışı bir maceraya atılır.

Rüyasında tek bacaklı olduğunu gören kişi bir yakınının vefat haberini alır. Bazı tabirlerde tek bacaklı olmak , yeteneğiniz ve hafızanızı kullanacağınız bir işte başarılı olmaya delalet eder.


Rüyasında bacaklarını güzel gören kişinin işleri yolunda gider.


Bacağının kesildiğini gören kişinin yakın bir akrabasından iyi haber alınacağına yorumlanır. Bacağı kesilen kimse rakiplerini yanıltmak için olduğundan daha güçsüz gözükmeye çalışır yahut cevabını bildiği bir suale kasti olarak yanlış çevap verir.


Birçok  bacağının olduğunu gören kişi mutlu bir ilişki yaşar, bacağının ikiden fazla olduğunu gören kimse aynı anda iki kişiye tutulur ve bu kişiler arasında seçim yapamaz. İkiden çok bacağı olan kimse bazı tabirlerde şansın açılmasına , beklenmedik kimseden destek görmeye yorumlanır. 


Bacağının kırıldığını gören kimsenin işleri açılır, bu sayede hanesi bereketli , kazancı bol olur.