Rüyada babaanne görmek

Rüyada babaanne görmek , ömrün uzamasına , varlıklı olmaya , bol rızık ve kazanca , düzenli yaşama , yatırımın karşılığını almaya delalettir.

Rüyada babaanne görmek çok hayırlıdır.Her kim rüyada babaannesini görse yaşamının olumlu yönde değiştiğini kısa süre içerisinde görür. Babaanne görmek bazen de sevinç haberi getirecek bir akrabaya delalet eder.

Rüyada ölmüş babaanneyi görmek ömrünüzün uzayacağına , aile içerisindeki bir hastalığın yahut sıkıntının sonlanacağına delalettir. Babaannenin ölmesi , yalnız başınıza bir eve çıkmaya , farklı bir yaşam kurup yakınlarınızdan gizlemeye delalettir.

Rüyada bababaanne öpmek , elde ettiğiniz bir geliri kaybetmemek için yalan söyleyeceğinize delalettir.

Rüyada babaanne ile tartışmak  , kavga etmek , kalan mirası yemeye , başkasının kazandığı paraya el koyacağınıza , hakkınızdan fazlasına sahip olacağınıza delalettir.

Rüyada babaannenin ağlaması , mutluluk gözyaşlarına , sizden küçük bir kimsenin başarısı ile gururlanacağınıza , sizin eğittiğiniz bir kişinin üstün başarı göstermesine , yaptığınız yatırımın karşılığını fazlası ile alacağınıza delalettir.