Rüyada fabrika görmek

Rüyada fabrika görmek , hayırlı bir yerden para geleceğine , fayda göreceğiniz yaşlı bir insan ile tanışmaya , çevrenizin ve bağlarınızın güçlenmesine işarettir. 

Rüyada fabrika sahibi olduğunu gören kişi ,  işi ve geleceği ile ilgili hedefine ulaşır yahut işinde yükseliş gösterir. 

Rüyada fabrika bacası görmek , aile içinde yaşanan sorunların ortadan kalkacağına ve aile içindeki bağların daha kuvvetli olacağına işarettir.

Fabrika bacası görmek , ailenin sürekliliğine , ailenin büyümesine ve aileye katılacak yeni bireylere de delalet eder.


Rüyada fabrika yangını görmek , ailevi bir konuyla alakalı hayırlı bir yolculuğa , bu yolculuğun sizi yakından ilgilendireceğine delalettir.

Rüyada fabrika sahibi görmek , arkadaşlarınız tarafından özenileceğinize ve sizi bazı konularda kıskandıklarına işarettir. Rüyada fabrika sahibi görmek bazı tabirlerde , sizin yerinizde olmak isteyen ancak size karşı olan duyguları nedeni ile harekete geçemeyen bir kimseye delalettir.

Rüyada fabrika müdürünü , fabrika yöneticisini görmek , güç sahibi , nüfuzlu bir kimseyi kendi tarafınıza çekmeye , söz sahibi bir kimseyi kendi kontrolünüz altına alacağınıza delalet eder.

Rüyada fabrika dumanı görmek , hayatınıza girmesini istediğiniz bir kişinin olduğuna ve bu isteğinizin kısa sürede gerçekleşeceğine işarettir.


Rüyada fabrika kurduğunu görmek , kötü bir haberle yada bir olayla karşılaşacağınıza fakat  bu olayı fırsata çevireceğinize delalettir.

Rüyada fabrika almak , beklentilerinizin iyi yönde sonuçlanacağına ve bu beklentilerinizi yakın bir arkadaşınızın yardımıyla gerçekleşeceğine delalettir.