Rüya_A_Harfi

Rüyada amca görmek

Rüyasında amcasını gören kişi yaptığı işte başarılı olur , okuyorsa okulunda çalışıyorsa işlerinde yaptığı işlerle adından söz ettirir.

Rüyada amca görmek başarı ve mutlulukla tabir olunur , amcasının kendisinde gülümsediğini yada şefkat gösterdiğini gören kişi bulunduğu ortamda itibarını arttıracak fırsatlar yakalar 

Rüyasında amcasının öldüğünü gören kişi başarısız sonuçlanacak bir girişimde bulunur.

Amcasını evlenirken görmek ise maddi açıdan rahata kavuşarak varsa borçlarını ödemek ve mal sahibi olmakla tabir olunur.

Amcasının kendisini kızdığını gören kişinin bir sırrı açığa çıkar , amcasının kendine sinirlendiğini yada vurduğunu görmek yapacağı bir yanlıştan son anda dönüleceği şeklinde yorumlanır.

Amcasının boşandığını gören kişi huzura kavuşur , darlıkta ise biran önce rahata erer.

Amcasının çocuk sahibi olduğunu gören kişi , yakın dostlarından birinden kaza yada ölüm haberi alır.

Rüyasında amcasıyla cinsi münasebette bulunan kişi para yada mülk kaybeder.

Amcanın hanede gözükmesi ise aile için hayırlı olacak bir misafirin yakın zamanda haneye ziyarette bulanacağına delalet eder.

Rüyasında amcasının güldüğünü yada kahkahalar attığını görmek , yapacağı yanlış bir işte bir yakınından beklemediği bir destek alacağı şeklinde yorumlanır.

Amcasıyla yolculuğa çıktığını görmek , yanlış ilişkiler yaşayacağına işarettir.

Amcasının elini öptüğünü gören kişinin beklediği bir haberin olumsuz sonuçlanacağı şeklinde yorumlanır. 

Amcasının namaz kıldığını görmek manevi açıdan kendini geliştirip hayat tarzını o yönde değiştireceğine işarettir.

Rüyasında amcasıyla yemek yediğini görmek , yemeklerin miktarı oranında haneye girecek parayla tabir olunur , eğer gören kişinin amcası iştahlı bir şekilde yemek yiyor ise haneden birisine verilecek borca delalettir

Rüyada amcasını uyurken görmek , işinde yada eğitim hayatında olumsuzluklarla baş edileceğine yorumlanır.

Rüyada amcasının ünlü birisi olup televizyonda ve başka bir yerde görmek , amcasıyla veya diğer aile üyeleriyle ilişkilerin bozulacağına , fakat kısa bir süre sonra tekrar eski haline geleceğine işarettir.

Amcanın sigara , alkol kullandığını görmek , çocuklarıyla , yeğenleriyle veya kuzenleriyle ilgili gururlanılacak haberler alınacağına işarettir.

Amcanın ağladığını görmek , ailesini hayal kırıklığına uğratacağına delalettir. Eğer amca bağırarak ağlıyorsa geri dönüşü olmayan hatalar yapacağınıza , sessiz bir şekilde ağlıyorsa hatalarınızı telafi edeceğinize delalettir.

Rüyada amcasının temizlik yaptığını görmek , iş hayatında sorunlar yaşanacağına delalettir.