Ruya-s

Rüyada saç görmek

Rüyada saç görmek , akıl , para , mal ve çocukla tabir edilir.

Rüyada saçının döküldüğünü görmek , daha çok para kazanabileceğiniz bir iş teklifine yada aklınıza gelip size çok para kazandıracak bir fikre delalettir.

Rüyada saç kestirdiğini gören kişi , girdiği işte çok çalışır , ancak karşılığında kısa sürede yükselerek , hayal ettiğinden daha çok para kazanmaya başlar.

Rüyasında saç kestiğini gören kişi , işi ile ilgili yeni bilgiler öğreneceği , bir seyahat , bir toplantı yada görüşmeye katılır , rüyayı gören kişi çalışmıyor ise , yeni tanışacağı bir insan sayesinde hayatını düzene sokar , öğrenci ise öğretmenlerinden hayatını değiştirecek fikirler edinir.

Saçını boyattığını gören kişi , sevmediği bir işte çalışır , rüyasında başkasının saçını boyattığını gören , o kişi sayesinde sevmediği bir işten yada insandan kurtulur.

Rüyada saç taramak , para ya delalettir , taranan saç ne kadar uzun ve gür ise haneye girecek para o denli çok olacak demektir.

Rüyada taranan saç , seyrek ve kısa ise , beklediğinizin altında kazanılacak paraya delalettir .null

Başkası tarafından saçınızın taranması , saçın miktarına ve uzunluğuna bakmadan , zahmetsizce kazanılacak bir eşyaya delalettir.

Rüyasında saçının beyazladığını gören kişi , çocuk sahibi olur , evli değil ise çok yakın bir tanıdığının çocuğu olacağını haber alır.

Rüyada saçını kendi renginin dışında farklı renklerde görmek , fikir verdiğiniz bir yakınınızın bundan kazanç sağlayıp size de bu kazancı paylaşmayı teklif edeceğine delalettir.

Rüyada saçını yolduğunu gören kişi , o sırada yalnız ise şans yolu ile bir paraya sahip olur , yanında biri veya birileri varken saçını yolan kişi , hile ile bir paraya sahip olur