Ruya-y

Rüyada yastık görmek

 Rüyada yastık görmek , küçük miktarlarda paraya , kısa süreli seyahat ve eğlencelere delalettir. 

Rüyada yastık doldurmak , para biriktirmeye ve bu paranın beklediğinizden çok daha fazla işinize yarayacağına delalettir. Rüyada yastık kılıfı görmek seyahate çıkmaya delalettir.

Kırışık , bir köşeye atılmış yada kötü durumda yastık kılıfı zor geçecek ve maddi açıdan sizi zorlayacak bir seyahate , katlı olarak , temiz veter tipli yastık kılıfı görmek keyifli ve eğlenceli geçecek bir seyahate delalettir. 

Rüyada beyaz yastık görmek bekarlığa , siyah yastık görmek eşinden ayrılmaya , renkli yastık görmek ise bekar için evliliğe evliler için evliliğinde heyecanın ve tutkunun artacağına delalettir.

Rüyada görülen yastık uzun ise , maddi nedenlerle yapılacak zorunlu bir evliliğe delalettir. 

Evli yada sevgilisi olan birinin uzun yastık görmesi ilişkisini maddi nedenlerle istemeden sürdüreceğine delalettir. 

Rüyada görülen yastık ne kadar küçük ise , başlayacağınız bir ilişkinin o kadar kısa süreceğine delalettir.

Rüyada görülen yastık ne kadar yumuşak ise , gideceğiniz bir misafirlikte o kadar iyi ağırlanacağınıza , sert yastık görmek ise misafirlikte huzurunuzun bozulacağı sözler işiteceğinize delalettir.

Rüyada pis yastık görmek , verdiğiniz bir borcun bir kısmını geri alabileceğinize , temiz yastık görmek , verdiğiniz bir borcun tamamını geri alabileceğinize delalettir. 


Rüyada yırtık , içerisinden yün yada tüylerin döküldüğü bir yastık görmek , para nedeniyle sağlığınızın bozulacağına ancak kısa bir zaman sonra sağlığınızın düzelip paranızın istediğinizden çok olacağına delalettir. 

Rüyada yastıkla oynamak , birisine yastıkla vurmak yada yastıkla boğuştuğunu görmek , başardığınız bir işin keyfini süreceğinize delalettir. 

Rüyada yastığı atmak , fırsat tepmekle tabir edilir , yeni bir yastık atmak iyi bir fırsat tepmeye , eski bir yastık atmak kötü bir seçeneği elemeye yorumlanır. 

Rüyada birisinden yastık almak , yada yeni bir yastık satın almak , eski bir ilişkinizi unutmak için , yeni tanışacağınız bir insanla gönül ilişkisi kuracağınıza delalettir. 

Rüyada birisine yastık verdiğinizi yada , yastık sattığınızı görmek , bir yakınınızın gönül sıkıntısını dinleyip ona teselli vereceğinize delalettir.