Ruya-c

Rüyada cumhurbaşkanı görmek

Rüyada cumhurbaşkanı görmek , eğitim veya iş hayatınızda yaşanacak güzelliklere , terfi ve ödüllere delalettir. 

Cumhurbaşkanı yahut devlet başkanı görmek , sizi ve ailenizi gururlandıracak olaylara , iş hayatınızda sizden rütbeli bir kişiden duyacağınız onur verici bir söze delalettir.

Rüyada cumhurbaşkanı olduğunu görmek ,  arkadaşlarınızla yaşadığınız sorunların sizin yapıcı ve sakin tavırlarınız sayesinde ortadan kalkacağına , kalabalaık bir topluluğa önderlik edeceğinize , önemli bir şahsın sizden yardım istemesine işarettir.

Rüyada cumhurbaşkanıyla konuştuğunuzu , sohbet ettiğinizi yada cumhurbaşkanı ile yemek yediğinizi görmek , alacağınız terfi ile kazancınızın da artacağına , kazançlı anlaşmalar yapmaya , mücadeleden galip ayrılmaya delalettir.

Rüyada cumhurbaşkanının elini öptüğünü görmek , çevrenizde başarılarınızla konuşulacağınıza ve bu durumun yaşantınızı olumlu yönde etkileyeceğine , ortaya çıkaracağınız bir eserin kabul göreceğine , makam sahibi bir kimseden alacağınız mükafata işarettir.null

Rüyada cumhurbaşkanının sizin elinizi veya sizi öptüğünü görmek ,kıymetinizin anlaşılmasına , reddedildiğiniz bir yerden yada kimseden alacağınız hayırlı bir habere , yakın zamanda yaşanacak bir değişikliğin sizin için hayırlı olacağına işarettir.

Rüyada cumhurbaşkanın evinize misafir olarak geldiğini görmek , özür dileyecek , hakkınızı teslim edecek bir kimseye , yokluğunuz ile büyük kayıp yaşayan kimsenin bunu itiraf etmesine , haneden bir kimsenin sanatla uğraşmasına delalettir.