Ruya-o

Rüyada oğlan çocuğu görmek

Rüyasında oğlan çocuğu görmek , bolluk ve bereket habercisidir , ancak gelecek bolluk ve bereketin yapacağınız davranış ve çalışmalara bağlı olacağı şeklinde yorumlanır. 

Rüyada görülen oğlan çocuklarının çok olması , başkası sayesinde göreceğiniz bolluk ve bereketin çok ve sürekli olacağı şeklinde yorumlanır. 

Rüyada oğlan çocuğu görmek , görülen çocuk tanıdık yada yabancı olsun , bereket ve rahmetle dolu bir dönemin geleceğine , yaptığınız iş ve davranışları değiştirmemeniz gerektiğine delalettir. 

Rüyada oğlan çocuğunun kendisinde gülümsediğini yada sevecen davranışlar sergilediğini görmek , bir fakire sadaka verip hayır duası alacağınıza delalettir. 

Bir yakınınızın yada bir akrabanızın oğlan çocuğunu görmek , o akrabanızın size tanıştıracağı bir kişiden kazanç sağlayacağınıza delalettir. 

Rüyada bir oğlan çocuğuna kızmak , sinirlenmek , tepki göstermek , işyerinde gireceğiniz mücadele sonunda elde edeceğiniz , maddi getirisi olmayacak bir başarıya delalettir. 

Rüyasında herhangi bir oğlan çocuğu ile cinsi münasebette bulunan kişi manevi açıdan sıkıntılı günler geçirir. 

Rüyasında gülen , kahkahalar atan oğlan çocuğu , eşiyle yada sevgilisi ile arasının bir tanıdık vasıtası ile düzeleceğine delalettir.

Rüyada oyun oynayan oğlan çocuğu , yarım kalacak bir tatile delalettir. 

Rüyada bir oğlan çocuğu ile yolculuğa çıktığını görmek , zevke ve sefaya harcanacak , israf edilecek paraya delalettir. 

Rüyada oğlan çocuğu öpmek , kira geliriniz olacağına , oğlan çocuğunun sizi öpmesi , düzenli bir maddi kazanca işarettir. 

Rüyada namaz kılan , oruç tutan , ibadet eden oğlan çocuğu , yakında gelecek bir teklife olumlu yaklaşmanız gerektiğine delalettir. 

Rüyada uyuyan bir oğlan çocuğu , iş konusunda beklentilerinizin başkalarının kıskançlığı nedeni ile gerçekleşmeyeceğine , uyanırken görülen oğlan çocuğu kötü giden bir işten , bir arkadaş tavsiyesi ile vazgeçip başka çözümler üreteceğinize delalettir.null

Rüyada sigara , alkol , içki kullanan oğlan çocuğu görmek , paylaştığınız bir gelire tek başınıza sahip olacağınıza delalettir.

Rüyada bir oğlan çocuğunun öldüğünü görmek , kolay kazanılacak bir kazanca delalettir.

Rüyada ağlayan bir oğlan çocuğu görmek , bir yakınından gelecek para yardımı teklifine delalettir.

Rüyada bir oğlan çocuğuna zarar verdiğini onu dövdüğünü görmek , iş konusunda rakiplerinizi hileli bir yolla alt edip , ilgilendiğiniz konuda tek kalacağınıza delalettir.