Ruya-y

Rüyada yorgan görmek

Rüyada yorgan görmek aileye , yuva kurmaya , ve topluluğa işarettir.

Rüyada görülen yorganlar ne şekilde olursa olsun , çok sayıda veya kat kat ise size kol kanat gerecek büyükleriniz olduğuna ve yakında sizinle duygusal bir konuşma yapacağına delalettir.

Rüyada yorgan dikmek dikmek , hayır işleri yapmak için toplanacak bir topluluğa liderlik edeceğinize delalettir.Yorganı başka birisinin diktiğini gören kişi bir toplulukta liderlik için aday gösterilir.

Rüyada yorgan yıkamak , düğün öncesi hazırlığa delalettir , evli ve çocuklar için ailede olacak bir düğüne , bekarlar için ise katılacağı ve orada hayat arkadaşını bulacağı bir düğüne delalettir.

 Rüyada bir kişiden yorgan aldığını görmek , ferahlatıcı bir habere , yorgan satın aldığını görmek , borcunun bir kısmını zorlanmadan ödeyeceğine delalettir.

Rüyada yorgan katlamak , kızlar için dinine bağlı bir eş e , erkekler için ailesinin reisliğini üstlenmeye delalettir. Katlanmış ve düzgün yorgan görmek ömür boyu sıkıntı girmeyecek bir yuvaya delalettir.

Rüyada yorgan kaplamak , yorganı kılıfına geçirmek , ailenizin uygun görmeyeceği bir iş yapıp haram kazanç elde edeceğinize delalettir.

Rüyada yün , tüy yada yumuşak bir yorgan görmek ,bir yakınınızın sizin borcunuzu karşılık beklemeden üstleneceğine delalettir.

Rüyada görülen yorgan sert ise yada sert ve ağır bir maddeden yapılmış ise , size iyilik yapan bir dostunuzla ilgili hoşunuza girmeyecek şeyler öğreneceğinize delalettir.

Rüyada yorgan örttüğünü gören kişi , bir süre insanlardan uzaklaşır , yorgan ne kadar hafif ise bu uzaklaşma o kadar yararlı , yorgan ağır ise yada altından kalkılamayacak derecede ağır ise insanlardan uzaklaşmanın sorunları daha da büyüteceğine delalettir.

Rüyada yorgan ne kadar küçük ise ve üzerinizi kapatmaya yetmeyecek kadar ise kapasitenizi aşacak bir işe girdiğiniz halde kolayca başarılı olacağınıza delalettir.

Rüyada yorgan attığını , sattığını , bir başkasına verdiğini görmek , aile büyüklerinizden birisinin kalbini kırdığınıza ve onun sizden özür beklediğine delalettir.

Rüyada görülen yorgan ne kadar pis ve kokuşmuş ise , sahip olacağınız bir mülk nedeni ile , pisliğin çokluğu ve kokunun rahatsızlığı nispetince kıskanılacağınıza delalettir. 

Rüyada ıslak yorgan görmek , uzaktan bir akrabanızın ailenize yatılı geleceğine ve beklemediğiniz bir süre bu misafirliğin devam edeceğine delalettir.

Rüyada yatak ve yorganı bir arda görmek , zahmetsizce elde edeceğiniz bir gelir ile oturduğunuz evi değiştirmeye delalettir.

Rüyada yorgan ve yastığı bir arada görmek , küçük bir uğraşla yada miras yoluyla elde edeceğiniz bir mülke delalettir.