Ruya-k

Rüyada kızkardeş görmek

Rüyada kız kardeş görmek , rüya ne şekilde olursa olsun şans olarak yorumlanır.Kız kardeşi olsun yada olmasın , rüyasında kız kardeşinin olduğu görülen rüyalar hayırlıdır.

Rüyasında kız kardeşinin öldüğünü görmek , yakın gelecekte maddi anlamda güçlü bir eş ile yapılacak evlilik olarak yorumlanır.

Kız kardeşini evlenirken gören kişi ummadığı bir yerden gelecek toplu paraya sahip olur.

Rüyasında kız kardeşinin kaza yaptığını , yaralandığını , sakatlandığını gören kişi sevmediği yada anlaşamadığı birinin başına aynı şeyler geldiğini görür.

Rüyasında kız kardeşinin kızdığını , sinirlendiğini görmek oğul demektir, kız kardeşin sinirli halinin görüldüğü mekana göre , bir yakınının oğlu olacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyasında kız kardeşinin eşinden boşandığını görmek , aile içerisindeki huzursuzlukların son bulacağına delalettir.

Kız kardeşinin çocuk sahibi olduğunu gören kişinin ailesi ile arası düzelir.

Rüyasında kız kardeşi ile cinsel ilişkiye girdiğini gören kişi , pişmanlık duyduğu bir olay hakkında kendini ferahlatacak bir haber alıp huzur bulur.

Rüyasında kız kardeşinin güldüğünü yada kahkahalar attığını görmek , kendisi farketmeden sevdiği bir insan tarafından yapılan büyünün bozulmasına işarettir.

Kız kardeşi ile yolculuğa çıktığını görmek , kendi emeği ve gayreti ile değerli bir mülk edinir.

Kız kardeşinin elini öptüğünü gören kişi kalıcı bir sakatlık meydana getirecek bir kaza geçirir , ölümden döner.

Kız kardeşinin namaz kıldığını , ibadet ettiğini görmek bir arkadaşının gelip kendisine içini dökeceği şeklinde yorumlanır.

Rüyasında kız kardeşi ile yemek yediğini gören kişi , bir topluluğa girip hoşça vakit geçirir

Rüyada kız kardeşini uyurken görmek , çevresi ve ailesi tarafından unutulmaya , ailesi ile arasındaki mesafenin artmasına delalettir.

Rüyada kız kardeşinin meşhur olduğunu görmek , yaşadığı bölgede o sene kıtlık olmayacağına , bolca nimetlerle ödüllendirileceğine delalettir.

Kız kardeşinin sigara ve alkol tükettiğini gören kişi , bollukta edindiği nimetleri fakirlere ve ihtiyaç sahiplerine dağıtıp , onların duasını kazanır

Kız kardeşinin ağladığını görmek , bolluk içerisinde iken elindeki ile yetinmemeye , şükretmemeye delalettir.

Rüyada kız kardeşinin temizlik yaptığını görmek , yapacağı bir hatanın bir yakını tarafından düzeltileceğine ve hatandan dönmeye delalettir.