Rüya TabirleriRüya_B_harfi

Rüyada baba görmek

Rüyada baba görmek , parasal konularda iyileşmeye , fırsatlara , başarılara delalettir.

Rüyada kendini baba olarak görmek , kısa süre içerisinde , sizinle yaşıt olan ve yakın olduğunuz bir kimse sayesinde parasal konudaki sıkıntılarınızın biteceğine işarettir.

Rüyada babasının öldüğünü gören kişinin , iş veya okul hayatındaki engellerinin ortadan kalkıp , birçok konuda başarı göstereceğine işareteder.

Rüyada babayı evlenirken görmek , size nasihat edecek bir kimsenin  sizin yolunuzu açarak başarılarınıza destek olacağına delalettir.

Rüyada babanın yaralandığını , kaza yaptığını ,acı çektiğini  görmek ,  aile içinde başarılarınız sayesinde sürekli ön planda tutulacağınıza , haneye en fazla geliri sizin getireceğinize işarettir. 

Babanın sinirlendiğini , kızdığını görmek , borçlarınız olduğuna fakat kısa süre içinde borçlarınızı rahat bir şekilde kapatacağınıza delalettir. Babanın sinirlenmesi bazı tabirlerde yeni bir fırsatı ilk sizin göreceğinize ancak bu fırsatı paraya ve kazanca çevirene kadar kimseden destek göremeyeceğinize delalettir.

Rüyada babanın boşandığını görmek , iş veya eğitim hayatınızdaki sıkıntıları kendi çabalarınızla aşacağınıza ve başarılarınızın artacağına işarettir.

Rüyada babanın çocuk sahibi olduğunu görmek , aile büyüklerinin size devredecekleri bir iş sayesinde kazancınızın artacağına , işinize yardımcı olacak güvenilir bir kimse ile tanışacağınıza yorumlanır.

Rüyada baba ile cinsel ilişkiye girmek , işinizde yaşadığınız sorunların zamanla düzeleceğine , başarılarınızın kısa süre içinde artış göstereceğine , arsa ve tarla işinden gelir elde etmeye delalettir.

Rüyada babanın kahkaha attığını veya güldüğünü görmek , aile içinden bir kimseden alacağınız hayırlı bir belge , paket veya toplu bir paraya yorumlanır.

Rüyada baba ile yolculuğa çıkmak  , hayırlı bir yere para harcayacağınıza delalettir.

Rüyada babanın elini öpmek , aile içinden yakın olduğunuz bir kimseden maddi konuda yardım isteyeceğinize işarettir.

Rüyada babanın namaz kıldığını görmek , yakın olduğunuz bir arkadaşınız sayesinde evinizde artacak olan bereket ve bolluğa işarettir.

Rüyada baba ile birlilte yemek yemek , yakın bir arkadaşınızdan borç alacağınıza , geçmişteki bir hatanızı telafi ederek vicdanınızın rahatlayacağına , ferahlığa erişeceğinizeişarettir.

Rüyada babayı uyurken görmek , kalabalık bir ortamda başarılarınızla ön planda tutulup , sürekli konuşulacağınıza , devraldığınız bir işi büyüterek adınızdan söz ettireceğinize delalettir.

Rüyada babanın meşhur biri olduğunu görmek , bir mülk sahibi olacağınıza ve bu mülk ile kazanç sağlayacağınıza delalettir.

Rüyada babanın ağladığını görmek , haneye aile içinde yapılan bir işten ek para geleceğine , maddi durumunuzun daha iyi olacağına işarettir.