Ruya-d

Rüyada dayı görmek

Rüyada dayı görmek girişkenlik , maddi kazanç , ve yolculukla tabir olunur.

Rüyasında dayısının öldüğünü görmek oturduğu yerde uzun bir süre kalacağına ve uzunca bir süre yolculuk yapmayacağına delalettir.

Dayısını evlenirken gören kişi toplu halde ve kısa sürecek seyahatlere, gezilere katılır.

Rüyasında dayısının kaza yaptığını , yaralandığını , sakatlandığını gören kişi yapacağı bir seyahati erteler , bulunacağı bir girişimi ileri bir tarihe atmak zorunda kalır.

Rüyasında dayısının kızdığını , sinirlendiğini gören kişiye yüklü miktarda miras kalır

Rüyasında dayısının eşinden boşandığını görmek çok hayırlıdır , bu rüyayı gören kişi zahmetsizce edineceği para ve mülke sahip olur.

Dayısının çocuk sahibi olduğunu gören kişi , aile , akraba yada yakın çevresindeki kişiler ile ortak bir iş kurar.

Rüyasında dayısı ile cinsel ilişkiye girdiğini gören kişi , uzun zaman geçen ve unuttuğu bir olayla ilgili mutlu bir haber alır.

Dayının hanede gözükmesi ailecek erişilecek mutluluğa delalettir.

Rüyasında dayısının güldüğünü yada kahkahalar attığını görmek , okuldan başarılı bir şekilde mezun olmaya , mutsuz bir evlilik var ise sorunsuzca boşanmaya delalettir.

Dayısı ile yolculuğa çıktığını görmek , devlet işi ile uğraşıp başarılı olmaya yada devlet memuriyeti olarak yorumlanır.

Dayısının elini öptüğünü gören kişi bir dostu tarafından destek görür , onunla yeni bir iş kurar.

Dayısının namaz kıldığını görmek akraba evliliği yapmaya delalettir , rüyayı gören kişi olabileceği gibi aileden herhangi biri de bu evliliği gerçekleştirebilir.

Rüyasında dayısı ile yemek yediğini gören kişi , yemekten aldığı lezzet ölçüsünce ahret hayatında mutlu olur.null

Dayısının sigara ve alkol tükettiğini gören kişi , tutumlu bir patronla çalışacağına , ancak maddi kazancının yüksek olacağına yorumlanır.

Dayısının ağladığını görmek , kardeşlerinden yardım görmeye delalettir.

Rüyada dayısının temizlik yaptığını görmek , kendi ayakları üzerinde durmak için çaba gösterip başarılı olunacağına işarettir.

Rüyada dayısının meşhur olduğunu görmek , öğrenciyse burs a , çalışıyor ise ikramiye ye , yada alınacak bir hediye ye delalettir.


Rüyada dayısını uyurken görmek , başladığı bir işte zamanla yanında çokça sayıda insan olacağına ve onlara hayrının dokunacağına delalettir.

Rüyada Buğday Rüyada Bez

Rüyada Banka Rüyada Bomba

Rüyada Bıçak Rüyada Bakla

Rüyada Balgam Rüyada Baklava

Rüyada Battaniye Rüyada Balon