Ruya-z

RÜYADA ZİL GÖRMEK

Rüyada zil görmek , kültürlü bir arkadaşa , bilgili bir eş e , deneyimli bir büyüğe delalettir.

Rüyada zil sesi duymak , çalıştığınız proje yada ödevi sizden daha iyi bilen bir kişiden yardım alarak tamamlayacağınıza delalettir.

Okul yada işyerindeki zil , ilgi duyduğunuz bir insanla iletişim kurabilmek için başka bir kişiyi araya koyacağınıza delalettir. Evdeki zil , ailenizi koruyup kollayan bir büyüğü olduğuna delalettir.

Rüyada çalan zil , melodik ve kulağa hoş gelen bir tınıda ise , yaşamınız boyunca , takıldığınız anlarda size yol gösterecek kişilerin olacağına , rahatsız edici , yüksek sesli çalan zil sizi yanlış yönlendiren bir arkadaşınız olduğuna delalettir.

Rüyada zile basmak hayırlı sonuçlanacak olayların habercisidir , hangi hane yada işyerinin ziline bastıysanız , bu o hane yada işyerinden size gelecek mutlu bir haber olduğunun işaretidir.

Rüyada elde taşınan zil çaldığınızı görmek , yaşantınızla ilgili aldığınız önemli bir kararı dostlarınızla paylaşıp onları mutlu edeceğinize delalettir. Bu zili taşıyan yada çalan başka bir kişi görmek , uzaktan gelecek ve hayatınızı tümüyle değiştirecek mutlu bir haber alacağınıza delalettir.

Rüyada kendinizin zil alıp sattığını görmek , çevrenizi genişletmeye , zil alıp satan birilerini görmek , önemli bir toplantı yada etkinliğe davet edileceğinize delalettir.

Rüyada bozuk zil görmek , sözüne güvenilmeyen , tutarsız bir arkadaşa delalettir. 

Rüyada zil taktığını , zili tamir ettiğini görmek , ailenizden bir kişinin size özenerek , deneyimlerinizden yararlanmak isteyeceğine delalettir.

Rüyada oyuncak zil görmek , sıkıntılı olduğunuz bir anda , neşenizi yerine getirecek , varlığıyla dahi sizi mutlu etmeyi başarabilen bir dost yada eş edineceğinize delalettir.