Ruya-h

Rüyada horoz görmek

Rüyada horoz görmek , sıkıntıların geçmesine , sağlığın yerine gelmesine , önemli bir erkeğe , başlanılan bir işin olumlu seyretmesine delalettir.

Rüyada görülen horoz , gücün artmasına , azmin korkuttuğu düşmana ve iradeyi ele geçirmeye delalettir.

Rüyada horoz gören kimse , başladığı işi bitireceğinden emin olur. Horoz görmek birçok tabirde hayırlı olarak yorumlanmıştır. Tüyleri temiz ve parlak horoz , kusursuz başarı ve gözalıcı sonuçların müjdecisidir.

Rüyada kanadı , bacağı yada gagası kırık , yaralı horoz görmek , size verilen bir tavsiyenin tersine hareket ettiğinize , tavsiyeyi yapan kişiyi kırsanız dahi doğru seçimi yaptığınızdan emin olacağınıza  ,  ölü horoz görmek , yakın zamanda yaptığınız bir seçimden geri dönmeniz gerektiğine delalettir.

Rüyada horoz kovalamak yada horoz yakalamak , güçlü ve söz sahibi bir erkği ikna etmeye , kendini ona göstermeye ve tanınmış bir erkekle dost olmaya delalettir. Horozun kendini kovaladığını gören kimse , davetli olduğu ortamda bulunan önemli bir kişinin övgüsünü kazanır.

Rüyada horozun ısırması , kimseye belli etmeden bir konuya dikkatinizi çekmek isteyen bir erkeğe işarettir.

Rüyada horoz sesi duymak , saklamak zorunda olduğunuz bir sırrın hükmünün kalkmasına , önemini yitirmesine delalettir.

Rüyada horoz yemek , önemli bir kişinin işlerini yapmaya , bazı tabirlere göre horoz eti yemek , güçlü bir rakibi alt etmeye delalettir.

nullRüyada horoz kesmek , rakiplere gözdağı vermekle tabir olunur. Horoz kesen yada kesildiğini gören kişi , rakiplerinin cesaret edemediği bir işi üstlenir ve onların dahi takdir ve saygısını kazanır.

Rüyda horozu uçarken görmek , önemli bir sınavdan geçip sonrasında kabul görmeye delalettir.

Rüyada horozun yumurtladığını gören kimse , gözünde büyüttüğü bir kimsenin ayıbını öğrenir ve ondan uzaklaşır. Horozun yumurtlaması bazı tabirlerde söylediği yalanı unutup karşınızda mahçup duruma düşecek bir dosta delalettir.

Rüyada horoz alınıp satıldığını yada horoz dövüştürüldüğünü görmek , yeteneklerinizi ve gücünüzü kullanmanız gerekecek bir ortama gireceğinize yahut hakettiğiniz bir kazancı almak için öncelikle bazı sıkıntıları çözmeniz gerekeceğine delalettir.