Ruya-m

Rüyada minare görmek

Rüyada minare görmek, hayırlı olaylara, kısmetin açıklığına, şansa, baht güzelliğine , kalp temizliğine, mertebe yükselmesine ve duaların kabulüne delalet eder.

Rüyada eski minare görmek, hayır için yapılmış yardımların muhtaç kimselere ulaşmasına, niyetin yerini bularak hayır duası kazanmaya delalet eder. Rüyada görülen minare yeni ise, atlanmış yahut unutulmuş adağa delalettir.

Rüyada çifte minare veya çok minare görmek, ailece yapılan iyiliğin karşılığını bulmaya ve manevi huzura delalet eder.

Rüyada minareye tırmanmak ya da minareye çıkmak, ünlü biriyle aynı ortama girmeye veya devlet büyüklerinden biriyle diyaloga girmeye delalettir.

Rüyada minarenin yıkıldığını ya da devrildiğini görmek,işlenen günaha, kalp kırmaya veya bilinçli olarak yapılan şer işe delalet eder.

Rüyada minareden düşmek, varlık içinde yaşarken düşülen zor duruma, geleceğe dair plan yapmadan yaşamaya ve hesapsız harcama sonucu çekilen maddi sıkıntılara delalet eder.

Rüyada minareden bakmak, yüksek mevkide yer edinmeye, yönetici kademesinde etkin rol almaya delalettir.

Rüyada minareden ezan okumak, imam nikâhı kıymaya veya imam nikâhı ile yaşayan kimseye delalet eder.

Rüyada minare âlemi görmek, hastalıktan kurtulmaya, sağlıklı ve esenlik içinde yaşamaya delalet eder.

Rüyada eğik veya eğri minare görmek, yola çıkmaya ve yolda karşılaşılan engele, amaca ulaşmak üzereyken karşıya çıkan geçici probleme delalettir.

Rüyada minare temizlemek, güzel huylu olmaya, karşılıksız yardımda bulunmaya ve müşkül durumdaki yakınlara verilen desteğe delalettir.

Rüyada minare yapmak, elde olmayan sebepten dolayı işin bozulmasına ve üzüntü duymaya yahut iş kurmak üzereyken ayrı düşen ortaklara delalet eder.

Rüyada minare yanması ya da minare yangını görmek, hatayı anlamakla, kabahatli olmakla ve işlenen kabahatin sonunda özür dilemekle delalettir.null

Rüyada minare ışığı görmek, umudun yeşermesine, müjdeli havadis almaya ve destek almadan başının çaresine bakmaya delalet eder.

Rüyada minare şerefesi görmek, beklentisi yüksek tutulan ekinden veya bağ bahçe işlerinden yüksek verim almaya yahut bolluk ve berekete delalet eder.

Rüyada cami ve minare görmek, nefsini terbiye etmiş, amellerini güzelleştirmek ve arttırmak maksadıyla kendini doğru tutmuş, hayırlı mümin kimseye delalet eder.