Ruya-t

Rüyada tüfek görmek

Rüyada tüfek görmek , göze çarpmaya , dikkat çekmeye ve kıskanılmaya delalettir.

Rüyada tüfek giren kişi , son zamanlarda yaptığı başarılı işler ve hoş davranışlar edeni ile kıskanılır ve düşman kazanır.

Rüyada tüfeği omuzuna asmak , sırtında taşımak , herkes dikkat çekici davranış ve etkileyici sözler sarfederken , sizin doğal haliniz ile ilgi duyduğunuz insanın dikkatini çekmeyi başaracağınıza delalettir.

Rüyada makineli tüfek görmek , konuşma ve sözleriniz ile birçok insanı kendinize hayran bırakıp , peşinizden sürükleyeceğinize delalettir.

Rüyada tüfekle vuruluduğunu gören kişi , kendisini çekemeyen ve kıskanan insanlar olduğu için onlardan gelecek muhtemel zararlardan korunması gerektiğini unutmamasına işarettir.

Rüyada tüfekle ateş ettiğini gören kişi , sahip olduğu işe göz diken , sahip oldukları varlıkları kıskanan kişilere karşı tavrını sertleştirerek onlara korku salar.

Rüyada başka bir kişinin tüfekle ateş ettiğini görmek , tüfeğin sesi yüksek ve rahatsız edici ise ciddiye almadığınız ancak gittikçe güçlenen bir düşmana , tüfek sesi cılız ve sessiz ise dedikodunuzu yapan ancak kimsenin dikkate almadığı bir düşmana delalettir.

Rüyada tüfekle nişan almak , kendinize uzun vadeli bir hedef koymaya ve bu hedef sayesinde daha düzenli bir hayat sürdürmeye başlayacağınıza delalettir.

Rüyada tüfek temizlemek , elinde tüfeği kurcaladığını görmek , kıskanıldığının farkında olup , kendisini kıskanan kişileri daha çok rahatsız etmek için inatla daha çok göz önünde olmaya çalışacağınıza delalettir.

Rüyada duvarda , askıda , vitrinde asılı tüfek görmek , küçük bir sağlık sorunu yaşayarak , kısa süreliğine istirahat edeceğinize delalettir.

Rüyada tüfek doldurmak , kardeşiniz yada çocuklarınız ile ilgil duyacağınız ve sizi mutlu edecek haberlere delalettir.Başkasının tüfek doldurduğunu görmek , kardeşinizin yada çocuklarınızın her zaman yanında olacak bir yol göstericiye delalettir.

Rüyada süngü görmek , tüfeğe süngü takmak , tüm umutlarınızın tükendiği anda doğacak bir umut ışığına delalettir.

Rüyada tetiği olmayan , bozuk yada kırık tüfek görmek , gösteriş için yaptığınız harcamaların boşa gideceğine ve dikkat çekmek için yaptığınız çalışmaların aksine insanlar tarafından beğeni kazanmayacağına delalettir