Ruya-e

Rüyada erkek kardeş görmek

Rüyada erkek kardeş görmek , gören kişinin erkek kardeşi olsa da olmasa da bolluk ve bereket olarak yorumlanır .

Rüyada erkek kardeşinin temizlik yaptığını görmek , yeni elbiselere , kıyafetlere , maddi güce ve farklı bir çevreye sahip olunacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyasında erkek kardeşi ile yemek yediğini gören kişi , sahip olduklarıyla yetinmeyip yeni arayışlara girer , bu arayışların sonunda kendini tatmin edecek maddi güce sahip olur.

Rüyasında erkek kardeşinin güldüğünü yada kahkahalar attığını görmek , bir komşusu yada arkadaşı tarafından son zamanlarda kıskanılacak bir şeye sahip olunduğuna delalettir.

Rüyasında erkek kardeşinin öldüğünü görmek , gören kişinin lüks bir mekanda katılacağı önemli bir yemek olarak tabir edilir.

Erkek kardeşini evlenirken gören kişinin geliri artar , maaşı yükselir.

Erkek kardeşinin sigara ve alkol tükettiğini gören kişi , kazandığı maddi güce aldanıp çevresindekileri kendisinden uzaklaştırır.

Erkek kardeşinin ağladığını görmek , para kazanmak için yapacağı bir iş nedeniyle sağlığının bozulup pişman olacağına delalettir.

Rüyasında erkek kardeşi ile cinsel ilişkiye girdiğini gören kişi , yakın zamanda evlenir , evleneceği insanla tanışır , bu tanışma mutlu sürecek bir evliliğin habercisi olarak yorumlanır.

Rüyada erkek kardeşinin meşhur biri olduğunu görmek , ticarete atılıp para kazanmaya ancak kazanılan paranın kendisini tatmin etmeyeceğine delalettir

Rüyasında erkek kardeşinin kaza yaptığını , yaralandığını , sakatlandığını gören kişi düzenli elde ettiği gelirinin dışında bir gelire daha kavuşur.

Rüyasında erkek kardeşinin kızdığını , sinirlendiğini görmek evde yapılan israfın büyük olduğuna ve harcamaların daha dikkatli yapılması gerektiğine delalettir.

Rüyasında erkek kardeşinin eşinden boşandığını görmek , israf nedeniyle elden çıkacak bir mülk yada toplu paraya işarettir.

Erkek kardeşinin namaz kıldığını, ibadet ettiğini görmek , dileklerinin gerçek olacağına , dilekleri gerçekleştikten sonra bir hayır dağıtacağına delalettir.

Rüyada erkek kardeşini uyurken görmek , ticaretle uğraşıp tahmin ettiğinden daha fazla kazanmaya delalettir.

Erkek kardeşinin çocuk sahibi olduğunu görmek , ziynet eşyası olarak tabir edilir , bu ziynet kişinin kazanacağı bir para yada bir yakınından kalan bir miras olarak yorumlanır.

Erkek kardeşinin elini öptüğünü gören kişi kendi çözemediği bir konu hakkında anne ve babasından yardım ister.

Erkek kardeşi ile yolculuğa çıktığını görmek , beklediği bir haberin gecikeceğine yada beklediği bir paranın eksik geleceğine delalettir.