Ruya-t

Rüyada tuz görmek

Rüyada tuz görmek , keyfinizin yerine gelmesine ve yaptığınız işlerden daha fazla haz almaya başlayacağınıza delalettir.

Rüyada tuz görmek , hayatınıza girecek bir insanın sizi farklı konulara yönledirerek kaybettiğiniz heyecanınızı tekrar canlandıracağına delalettir.

Rüyada beyaz , temiz ve kuru tuz , iş ve aşk hayatınızda mutluluk düzeyinizin her geçen gün artarak çoğalacağına işarettir.

Rüyada nemli ve kirli tuz görmek , günlük yaşamınızda önemsiz olan konuları çok fazla kafanıza taktığınıza ve bu huyunuzdan vazgeçip mutlu olabileceğinize işarettir.

Rüyada gördüğünüz tuz ne kadar ince ve akıcı ise , mutluluğa ulaşmak için o kadar az zahmet çekeceğinize , daha iri taneli tuz yada kaya tuzu görmek , mutluluğu bulmak için bazı bedeller ödemeniz gerektiğine delalettir.

Rüyada tuz yalamak , eliyle yada kaşık ile tuz yediğini görmek , yanlış anlaşılma nedeni ile bir insan hakkında yanlış hüküm verdiğinize ve kısa süre içerisinde bu hatanızın farkına varacağınıza delalettir.

Rüyada tuzlu su görmek , bir yakınınızdan yardım istemeye , tuzlu su içmek , yardım istediğiniz bir insan sayesinde başarılı olacağınıza delalettir.

Rüyada pakette tuz görmek , kısa süreli haz duyacağınız işler yapmaya , çuvalla tuz görmek yaptığınız işlerden kendiniz çok fazla keyif aldığınız gibi , çevrenizdeki insanların da keyif almasını sağlayıp , diğer insanların gözünde vazgeçilmez bir konuma geleceğinize delalettir.

Rüyada etrafa dökülen , saçılan tuz görmek , tuz ile dolu bir yolda yürümek , yeni tanışacağınız bir insan sayesinde gireceğiniz farklı ortamlarda keyif duyacağınız işler yapıp , keyifli zaman geçireceğinize delalettir.

Rüyada tuzluk görmek , aile yada çevre baskısı nedeni ile zevk duyduğunuz bazı şeyleri erteleyeceğinize yada gizli olarak sürdüreceğinize delalettir.