Rüya_A_Harfi

Rüyada anne görmek

Rüyada anne görmek , yeni bir başlangıç , yeni bir dost , ev , araba , yada herhangi yeni bir eşya olarak tabir edilir.

Kendisinin anne olduğunu gören kişi , maddi dünyadan kendini soyutlayarak manevi arayışlara girer.

Rüyasında annesinin öldüğünü görmek , bir ev almaya yada oturduğu evden daha büyük ve ferah bir eve taşınmaya delalettir.

Annesini evlenirken gören kişinin değer verdiği bir eşyası kaybolur , bu yüzden kısa sürecek bir huzursuzluk hisseder.

Rüyasında annesinin kaza yaptığını , yaralandığını , sakatlandığını yada acı çektiğini gören kişi anne tarafından bir yakınının dünyaya getirdiği bir bebek haberi alır.

Rüyasında annesinin kızdığını , sinirlendiğini görmek , almayı planladığı bir eşya için para biriktirmesi gerektiğine ve bunun için rüyayı gören kişinin sabırlı olması gerektiğine delalettir.

Rüyasında annesinin boşandığını görmek , kişinin artık kendi ayakları üzerinde durup sorumluluk alması gerektiğine işarettir.

Annesinin çocuk sahibi olduğunu görmek , bir müddet daha bulunduğu ortamı terkedemeyeceğine , ancak yasadığı ortamdaki sorunların azalacağına delalettir.

Rüyasında annesi ile cinsel ilişkiye girdiğini gören kişi , bir dostunun sahip olduklarını kıskanır , dostuyla arası açılır.

Rüyasında annesinin güldüğünü yada kahkahalar attığını görmek , yeni girdiği bir ortamda kendine yer bulacağına ve yeni dostluklar kuracağına delalettir.

Annesi ile yolculuğa çıktığını görmek , yeni tanıştığı ve samimi olduğu insanla yapacağı kısa bir seyahate işarettir.

Annesinin elini öptüğünü gören kişi yeni edindiği bir dostu vasıtası ile yeni dostlarla tanışır.

Annesinin namaz kıldığını, ibadet ettiğini görmek , aileye katılacak yeni bir bireyin habercisidir , namaz kılarken annesinin yüzünü nurlar içerisinde görmek ise bu bireyin erkek olacağına delalettir.

Rüyasında annesi ile yemek yediğini , annesinin yemek yaptığını gören kişi , evli ise eşinden ayrılıp yeniden bir yuva kurar , bekarlar için ise bu rüya evlilik olarak yorumlanır.

Rüyada annesini uyurken görmek , aile fertleriyle birlikte büyük bir evde yaşamaya delalettir , ailesinden ayrı yaşayanlar için ise büyüklerinin yanına yerleşmek olarak tabir olunur.

Rüyada annesinin meşhur biri olduğunu görmek , sanatla ilgilenmeye , ilgilendiği sanat dalında eserler üretmeye yorumlanır.

Annesinin sigara ve alkol tükettiğini gören kişi , sokaklara düşer , hayırsız insanlarla tanışır , kötü bir alışkanlık edinir.

Annesinin ağladığını görmek , evlilik yada iş nedeniyle ailesinden uzaklaşmaya ancak kısa bir süre sonra ailesinin kendi yanına yerleşeceğine işarettir.

Rüyada annesinin temizlik yaptığını görmek , çeyiz hazırlamaya ve bununla alakalı yakınlarından destek görmeye delalettir.