Ruya-h

Rüyada hala görmek

Rüyada hala görmek , hayatına müdahale edecek insanlarla tanışmaya , onların hayatında zamanla daha da etkili olacağına delalettir.

Rüyada hala görmek, yeni dostluk ve arkadaşlıkla tabir olunur.

Halasının kendisinde gülümsediğini yada şefkat gösterdiğini gören kişi bir tanıdığı vasıtasıyla bir işe yerleşir.

Rüyasında halasının öldüğünü gören kişi dostu olarak gördüğü bir kişinin bir sırrını öğrenir ve ondan soğur.

Rüyada halayı evlenirken görmek , ise aile içerisinden bir bireyin hastalığa yakalanacağına delalettir.

Halasının kendisine kızdığını gören kişi yatağa düşer ,halasının kendine sinirlendiğini yada vurduğunu görmek ise yakalanacağı hastalıktan kolay kurtulamayacağına delalettir. 

Halasının boşandığını gören kişi uzun zamandır küs olduğu bir dostuyla barışır ve ondan maddi değeri yüksek bir hediye alır.

Halasının çocuk sahibi olduğunu gören kişi , çalıştığı işini , yada okulunu değiştirir , çocukların sayısınca bu değişiklikler tekrar eder.

Rüyasında halasıyla cinsi münasebette bulunan kişi para kaybeder.

Rüyada halanın evde gözükmesi ise uzaktan gelecek bir misafirin , aile içerisinde çıkaracağı mutsuzluk olarak yorumlanır.

Rüyasında halanın yüksek sesle güldüğünü yada kahkahalar attığını görmek , haram yolla elde edilecek ciddi miktarlarda fazla parayla yorumlanır.

Halanın yolculuğa çıktığını görmek , bir dostu vasıtası ile tanıştığı bir insan ile evlenmeye delalettir.

Rüyasında halanın elini öptüğünü gören kişinin evliliği bozulur , maddi beklentisi olan bir işi varsa kötü şekilde sonlanır.

Halanın namaz kıldığını görmek yakın zamanda yaptığı bir yanlışı tekrar etmek olarak yorumlanır.

Rüyasında halası ile yemek yediğini görmek , hevesle başladığı bir iş yada kişiden vazgeçmeye , yemek masada yeniyorsa bu kararın sonunda üzüleceğine , yemek yerde yeniyor ise aldığı bu kararın kendini mutlu edeceğine delalettir.

Rüyada halayı uyurken gören kişinin bir komşusu vefat eder.

Rüyada halayı ünlü birisi olarak görmek , yalnızlık , hastalık olarak yorumlanır , aynı durumda halasının kendisini tanımadığını görmek ise ölüm olarak tabir edilir.

Rüyada halanın sigara içmesi , alkol kullanması gibi alışkanlıklarla görülmesi de haneden yada çok yakından birinin yakalanacağı hastalık olarak yorumlanır.

Halanın ağladığını görmek , yeni tanışılan bir insandan zarar görmeye , bu insan nedeniyle çevresindeki insanları kaybetmeye delalettir.