Ruya-h

Rüyada havuzda yüzmek görmek

Rüyada havuzda yüzdüğünüzü görmek , bir anda ortaya çıkacak moral bozukluğuna , kötü bir olaydan hayırlı sonuç görmeye , düşmanın yada rakibin emriniz altına girmesine ve itaat etmesine  delalettir.

Rüyanızda havuza girmeye korktuğunu görmek , iç hastalıklarına bazen de gereksiz yere duyulan endişeye işarettir.

Rüyanızda ayaklarınızı havuzun içine soktuğunuzu görüyorsanız ilişkilerinizde yaşanacak heyecanlara , sürprizlere yorumlanır.

Rüyada havuza girdiğinizde ürperdiğinizi görüyorsanız bekarsanız yeni ilişkilerinizde yaşayacağınız sorunlara , evli iseniz evliliğinizde yaşayacağınız kısa süreli sorunlara işarettir.
 
Büyük bir havuza tek başınıza girdiğinizi görüyorsanız erkek çocuğa, çok kalabalık bir yerde havuza giriyorsanız kız çocuğuna delalettir. Havuza giren kimse bazı tabirlere göre korkusuz ve rakipsiz olur.

Rüyada boyunuzu geçmeyen bir havuza girmek , varlıklı misafire işarettir.
 
Eğer suya girdiğinizde üşüdüğünüzü görüyorsanız yatılı kalacak misafire , rahatça suyun içine giriyorsanız memnun kalınacak bir misafirliğe delalettir.

Rüyada su tam boyunuzda ise  fakir için gelecek olan paraya , zengin ise gereksiz harcanacak paraya yorumlanır.

Rüyanızda havuzdaki derinlik boyunuzu biraz aşıyorsa gerçekleştirmek istediğiniz düşüncelerinizi zorda olsa başaracağınıza işarettir.

Rüyanızda çok derin bir havuza giriyorsanız bu sağlığa işarettir.Eğer bu derinlikte yüzebiliyorsanız sağlık sorunlarınız varsa sağlığınız zamanla düzelecek, hastalığınız yoksa kendinize dahada iyi bakmaya başlayacaksınız. Derin olan havuzda yüzemiyorsanız bu direkt olarak hastalığa delalettir.
 
Havuzda boğulduğunu görmek , yeni alınacak eşyalara işarettir. Sizi kurtarmaya gelenler olduğunu görmek parayı iyi kullanacağınıza , kimsenin kurtarmadığını görmek savurganlık yapacağınıza yorumlanır.
 
Rüyada havuzun üstünde deniz yatağıyla yattığını görmek , bazılarının sizin sırtınızdan işlerini yürüttüğüne işarettir.

Rüyanızda havuzda suyun altından yüzüyorsanız bu evlilik ile ilgili düşüncelerinizin aile içinde kabul edilmeyeceğine yorumlanır.

Havuzda yüzme öğrendiğini görmek , evlilikle ilgili bir yola çıkacağınıza işarettir. Yani bir yakınınızın düğününe , veya evleneceğiniz kişinin ailesine gidileceğine işarettir.
 
Rüyada  birisine yüzme öğretiyorsanız evlilikle ilgili kötü bir olay yüzünden yola çıkacağınıza işarettir. Boşanma veya kavga gibi bir durum nedeni ile birisinin yanına gideceğinize delalettir.

Havuzda dalıp çıktığınızı görüyorsanız doğal , sağlıklı bir hayat yaşayacağınıza , sizi üzenleri umursamayacağınıza işarettir.

Kaydıraktan kayıp havuza düştüğünü görmek , bir çekilişten veya şans oyunlarından para kazanacağınıza fakat bu parayı hemen harcayacağınıza yorumlanır.

Havuza atladığını görmek işle ilgili bir konuda birileriyle tartışacağınıza, olayların çok büyüyeceğine işarettir.

Havuza çıplak girdiğinizi görüyorsanız evde huzursuzluk olacağına işarettir.

Rüyada havuzda arkadaşlarınızla yada ailenizle yüzdüğünüzü görmek , eski sevgilinizi göreceğinize, yeniden konuşacağınıza işarettir.

Havuzda arkadaşlarınızla veya ailenizle eğlendiğinizi görmek , küs olduğunuz bir arkadaşınızla aranızın  düzeleceğine delalettir.

Girdiğiniz havuzda balıklarında olduğunu görmek ,  arkadaşlarınızla aranızı bozmak isteyen kişilerin olduğunu gösterir.

Havuzun suyunun renginin farklı renklerde olduğunu görmek iş hayatında yahut maddi konularda güzel sürprizlerle karşılaşacağınıza işarettir.Havuzun çok uzun olduğunu görüyorsanız üzüntülü haberler alacağınıza , eğer havuzun boyu kısa ise mutlu olacağınız bir haber duyacağınıza delalettir.